Upíří kníže

Upíří kníže https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1045/bmid_upiri-knize-rKj-1045.png 5 494 19

Příběhy Darrena Shana série

Šestou knihou se završuje druhá trojice hororových příběhů o poloupíru Darrenu Shanovi. Při nelítostných prověřovacích zkouškách o způsobilosti stát se právoplatným upírem se Darren domníval, že nic horšího už ho potkat nemůže. A přesto na něj skrze zastánce vampýrů Kurdu padne podezření, že zradil. Do Upíří hory totiž pronikli nepřátelští vampýři, očividně proto, aby naplnili proroctví Pána vampýrů. V Hoře se schyluje k smrtící bitvě. ISBN 978-80-00-01962-8 je chybné.... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Vampire Prince , 2001

Luigi1
Luigi1
24.02.2021 5 z 5

Tento díl jsem si opravdu užil.Moc se mi líbil,vřele doporučuji.

hnilda3
hnilda3
14.10.2020 5 z 5

Perfektní, jako všechny díly.

Ailee
Ailee
23.09.2018 5 z 5

Rychle, akční, napínavé a přečtené za necelé tři hodiny! Smutný konec vystřídal vtipný závět. Líbí se mi, jak se Darren vyvíjí. Alespoň duševně, když tělesně se chudák trochu "zasek"

gabice4
gabice4
18.02.2018 4 z 5

A všechno dopadlo ve prospěch Darrena a tak to má být....... Je mi líto osoby, která zemřela v boji a se ctí, ten kdo četl určitě ví o kom je řeč a ten kdo bude číst se to dozví

Vincenzoci
Vincenzoci
25.06.2017 4 z 5

Musím říct, že jsem byl nejednou zaskočen dějem i zvraty. I celkové vyvrcholení byl šok! :-)

Dinosaur
Dinosaur
08.03.2016 5 z 5

(9/10) Skvělé vyvrcholení "druhé trilogie". Tentokrát tu máme krom nečekaných zvratů a odhalení i zajímavé morální dilema :)

HannaFuchs
HannaFuchs
05.03.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Viky007
Viky007
11.09.2015 5 z 5

Úžasné, úžasné, úžasné! Darrena opravdu obdivuji (jak spisovatele, tak postavu :-D). Udělal hloupost a přesto se vrátil, aby upíří klan varoval.
A konec? Usmívala jsem se jak blbeček a radovala se, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :-).

filiptucek
filiptucek
21.08.2015 5 z 5

Zatím nejsilnější a nejnapínavější kniha z celé série. Měl jsem co dělat, aby mi ke konci neukápla slzička.
Jsem poctěn, že můžu číst tvoje knihy, Darrene. :-)

Cryptkeeper
Cryptkeeper
06.08.2015 4 z 5

Další napínavý díl ze ságy Darrena Shana.
Pozvolný rozjed,každopádně v půli knížky jsem už místy snad ani nedýchal,dočetl ještě tentýž večer a byl opět příjemně překvapen:)

radek0635
radek0635
30.06.2014 5 z 5

Kniha plná zvratů a nečekaných situací. 5*

Edona
Edona
22.06.2014 4 z 5

Darren Shan opět nezklamal. Akční a napínavé pokračování. Krásná kniha pro mladší děti. Doporučuji přečíst.

Adam Bartoš
Adam Bartoš
09.02.2014 5 z 5

Tak tento díl byl akční a mě se moc líbil.Tak z této ságy mám přečtené dvě trilogie a to : Upíří krev a nově Upíří zvyky

Issiriana
Issiriana
10.01.2013 5 z 5

Úžasné jako vždy... :) Poplakala jsem si, zasmála jsem se... Prostě Darren :)

PanKérka
PanKérka
08.01.2013 5 z 5

Tak zatím naprosto nejúžasnější díl. Byla jsem strašně napnutá, bylo mi děsně líto pana Hroozleyho a na konci jsem se prostě jen musela tlemit jako blbec radostí. Vážně naprosto bezvadné!

Kate.S
Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Úžasný zvrat:) Byla jsem napnutá jako špagát:)

TessDragon
TessDragon
08.10.2012 5 z 5

Darren se nám vrátí zpět na Upíří horu podat svědectví o tom,že Kurda není takový jakým se zdá být,jenže možná,že to nebude zrovna správná věc.Rozhodně doporučuji!Darren Shan je jedna z těch nejlepších a mých TOP knížek od kterých se nedá vůbec odtrhnout!

Buhvico
Buhvico
23.04.2012 5 z 5

Tento díl mě naprosto uchvátil, přečetla jsem to na jeden nádech, nádhera..Pořád jsem byla napnutá jak se knížata rozhodnou o osudu Darrena, a jejich rozhodnutí mě nadchlo :-) Skvěle napsáno :-)

Bytost na cestě
Bytost na cestě
18.01.2012 4 z 5

Náš milý známý Darren Shan v dalším ze svých příběhů :-)

upíři

Darren Shan (p)