S pocitem tygřice

S pocitem tygřice https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170758/bmid_s-pocitem-tygrice-ITM-170758.jpg 5 3 2

Tato cvičení změní váš život! Cvičení pánve podle Benity Cantieni probudí svalstvo celé pánve. Získáte pružnost, půvab a schopnost rychle reagovat, sebevědomí, více energie i více radosti ze sexu. Budete klidnější a odolnější. Zbavíte se dlouholetých potíží, napětí a bolestí.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Ivo Železný

Tiger Feeling

ona_vi
01.08.2013 5 z 5

Naprosto špičkový popis toho, o co nás "civilizace" připravila. Sice přečteno, ale zařazeno do kategorie mnou stále čtených knih. Doporučuju všem ženám od 12 do x let, je tu klíč ke zdraví, spokojenosti a krásnému sexuálnu, ruku v ruce vše v jednotě. Protože to vše o jednotě je :-)

ona_vi
26.07.2013 5 z 5

Všechny knížky o tantře, sexu, sexuálním zdraví a já nevím co ještě jsou hezké, ale klíč ke všemu je popsán tady. Vyšla v roce 2000, není možné ji sehnat, ale je na ulozto.cz ke stažení.

Obzvlášť zajímavá je kapitola o tom, jak to bylo v pravěku, která je na konci knihy.

Byla jsem v roce 2001 v Namibii a potkala jsem se tam s Němcem, který studoval život místních kmenů. On se mi poprvé zmínil o tom, že vše je zakleto kolem první čakry a s její správnou funkcí souvisí i kundalini.

Pochopila jsem, nastoupila tuto cestu. No a na této cestě jsem potkala tuto knihu a k tomu konečně v tomto horkém létě svého šivu :-)

Benita Cantieni
švýcarská, 1950
2000  100%S pocitem tygřice
1999  40%Cantienica - nový tréninkový program
2007  100%Cvičení po porodu

Kniha S pocitem tygřice je v