Hříšné

Hříšné https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149666/hrisne-149666.jpg 4 186 29

Pohádkový život se mění v noční můru Představte si, mít tu moc a vědět, co si lidé kolem skutečně myslí. Co o vás soudí ředitel školy, když po přijímacím pohovoru oznámí, že jste si nevedla špatně? Jak se protihráči ve smíšené čtyřhře líbí váš zadeček v tenisové sukýnce Lacoste? Je kamarádka opravdu naštvaná, že oslavíte příchod nového roku s krásným klukem raději než s ní? Lidská mysl je ovšem nepřístupnější než Pentagon. Občas lze z grimas a pohledů přesto odečíst, co se v ní odehrává. Smutné je, že většina takových náznaků zůstává bez povšimnutí. I jeden krasavec z dobré rosewoodské rodiny zřejmě dával znát, jaký hanebný plán se mu rodí v hlavě. Ale nikdo v jeho okolí tehdy bohužel nepozvedl obočí. Snad by se tak bývalo mohlo podařit odvrátit hrozný osud, a jedna krásná dívka by unikla smrti.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Wicked , 2011

evca7271
05.12.2023 4 z 5

Četlo se to samo,jen škoda,jak je tu už zmiňované,že tam dost opakují co bylo v předešlém díle.Jinak se mě kniha moc líbila a budu se těšit na další díl.

Nikola086
12.07.2022 4 z 5

Až do poslední chvíle nechybí napětí, což velmi oceňuji, protože vás to nutí číst dál a dál dokonce máte chuť sáhnout po dalším díle.
Já knihy nečtu hned po sobě, takže občas jsem ocenila opakování z předešlých dílů, ale někdy toho opakování bylo až moc a kniha tak působila zbytečně zdlouhavě.

EvieS
12.10.2020 4 z 5

Hvězdička dolu za neustálé opakování děje z předchozích dílů. Když knihy čtete hned po sobě, leze to na nervy.

Mruskulka
01.05.2020 4 z 5

Líbí se mi, že se kniha liší od seriálu. Mám tak šanci propustit svou fantazii :) Pohodové čtení, ve kterém také nechybí napětí

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Katuska88
01.04.2019 4 z 5

Kniha je zajímavá stále tím stejným tématem, jako předchozí díly. Bohužel už mi to pomalu začíná připadat jako pořád to stejné dokola. Chybí originalita. Nejspíš už nebudu číst další díly.

oblakaknih
12.02.2019 4 z 5

Díl s velkým překvapením na konci! Musím říct, že byl příběhově trochu slabší než ten předchozí, ale přesto jsem si knihu užila a přečetla ji za pouhé dva dny.

Jahoda197
11.01.2017 4 z 5

Hanna už mě přestává bavit. Ale jinak to byl zase skvělý díl.

Natali11
04.01.2017 4 z 5

Mrzí mě že je to vždy opožděné oproti seriálu (seriím)

Sarfias
10.08.2016 5 z 5

Upřímně řečeno..na tomto díle největší pozitivum je to, že se čte, jako asi všechny knihy v této sérii, velmi hezky a rychle.
Jen mě dost štvalo, že se autorka pořád dokola opakuje s minulostí dívek. Sice se snaží pokaždé něco málo obměnit anebo přidat..ale hrozně mě tyto pasáže nudily a většinou jsem je četla jen mezi řádky či rovnou přeskakovala.
Jsem rozhodně zvědavá, jak bude příběh pokračovat dál.

TheMelorry
27.01.2016 5 z 5

Moc povedený díl, stejně jako předchozí díly. Velice rychle se mi to četlo a už se těším na další díl....

Lolaniky
29.09.2015

super díl

Mishell14
29.09.2015 4 z 5

Rozhodně lepší než minulý díl, ale na chování některých postav si stále nedokážu tak nějak zvyknout hlavně co se táče rodičů no uvidíme jak to bude dál :)

Linu
29.07.2015 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Čte se prakticky sama, stejně jako ostatní díly Roztomilých malých lhářek.

Petra Ďat
01.03.2015 2 z 5

Super, jen mě mrzí že je to tak roztahaný, těším se na další díl!:)

Marisa
20.12.2014 5 z 5

Ano, díl byl trošičku slabší, ale na konci se rozjel. Ale i tak dávám 5* ;)

Teraslík
09.11.2014 5 z 5

SPOILER:
Je to skvělá knížka. Nemyslela jsem si, že je Ian A a nespletla jsem se. Jak umřel moc se mi to nechce věřit no uvidíme. Moc se těším na další díl. Doporučuji.

Anya
27.09.2014 5 z 5

Tento díl mi přišel trochu slbší, tak uvidím, jak to bude dál:-)

orangerose
14.05.2014 5 z 5

další pokračování plné zvratů , napětí, prostě super díl :)