Rozmary osudu

Rozmary osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198796/bmid_rozmary-osudu-ghh-198796.jpg 3 75 14

Psycholožka Hannah by neměla mít s odhadem lidí problémy, v Gideonovi se ale spletla. Před tímto žralokem finančního moře se pokusila podvodem zachránit firmu svého bratra. Na krátkou chvíli měla pocit, že uspěla, o to tvrdší bylo ale probuzení. Gideon si s ní, stejně jako se všemi svými protivníky ve světě velkých peněz jenom pohrával. Pro Gideona byl naivní pokus Hannah ho podvést jenom osvěžením. Stejným, jako by pro něj mohla být ona sama. A uspět u ní by nemělo být tak těžké; od prvního okamžiku se navzájem přitahovali. Čím více se ti dva poznávají, tím více chápou, že věci nejsou takové, jakými se zdají! Gideonovy obchodní úspěchy jenom zakrývají prázdnotu jeho života. A okolo veselé Hannah se stahují jakési tajemné stíny, jež ji ohrožují... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Twist of Fate , 1986

biki
30.01.2022 3 z 5

Ve chvíli malé čtenářské krize jsem vzala zavděk touto starší knihou mé oblíbené autorky. Musím pochválit, že nebýt několika málo reálií, nebylo znát, že kniha spatřila světlo světa už v roce 1986. Také příběh je velmi slušný, s docela zajímavou napínavou zápletkou. Co mi ale vadilo, to byly postoje hlavní hrdinky, které zvláště v závěru knihy působily hodně nevěrohodně a příběh neúměrně natahovaly. Tudíž jen průměrné hodnocení.

saez
30.08.2021 2 z 5

Jedna z těch slabších, ale na vyčištění hlavy bohatě stačila.

kolacky
30.09.2019 3 z 5

Byznys je nudaaa...

Laf
09.04.2017 3 z 5

Celkem zajímavá kniha. Čtivá, místy napínavý děj. K odlehčení dne je to dobrá volba.

kacaaba
03.09.2016 3 z 5

Slabší kniha, ale četla se dobře. Jen mi chvilkami vadilo, jak se on chová.

Evule114
15.05.2016 3 z 5

Dávám jen 3 hvězdičky z důvodu, že jsem od této autorky četla daleko lepší knížky, ale samozřejmě i tato kniha byla docela vyvedená, i s tou zápletkou a autonehodou. Určitě souhlasím s tím, že je to nenáročná pohodovka. Na zahnání nudy se velice hodí, ale nečekejte od ní mnoho. I tak mne ale dokázala překvapit.

helenkan
04.05.2016 4 z 5

Další nenáročná pohodovka.

evikah
05.01.2016 4 z 5

Dobrá odpočinková :)) Přečetla jsem jí za chvíli, byla dcela zajímavá. Ale přesto dávám 4hvězdičky, pže neměla něco hlubšího, což jsem asi ani nečekala. Prostě fakt lehká odpočinkovka - pro mne ;))

Mocharka
24.11.2014

Takové miluji tě, nemiluji tě,musím odjet a zase přijedu a nepřijedu...zvláštní,ale pro oddych,proč ne.

Tulen79
11.08.2014 2 z 5

tak bohuzel musim napsat, ze tuhle knizku jsem ani nemohla docist a to se mi skoro nikdy nestava, hlavni hrdinka mi vubec nesedla a hlavni hrdina taky zadny zazrak :(

modranka
19.03.2013 3 z 5

Tentoraz som príbeh od Krentzovej vnímala akosi rozpačito, kým som nezistila, že príbeh bol napísaný v roku 1989. K tomuto obdobiu naozaj sedí. Inak samotný dej je veľmi slabý, dokonca profesia Hannah (psychologička) je nezvládnutá, dej umelo predlžovaný. Čo ma však zaujalo a za čo pridávam tretiu hviezdičku je skutočnosť, že som sa naučila čo to zo sveta finančných žralokov. V roku vydania to musela byť úžasná kniha, no mne po 24 rokoch od vydania pripadala povrchná.

Allen28
08.03.2013 2 z 5

Kniha mě moc nezaujala. Hlavní hrdinka mi na konci už byla celkem nesympatická. Znovu bych si tuto knihu nepřečetla

kika 13
23.02.2013 4 z 5

Pohodové čtení,nenaročné na přemýšlení.

kvapca
10.08.2012 3 z 5

Hezká knížka, jednoduchá, milá, hodí se na léto k vodě....

Jayne Ann Krentz
americká, 1948