Revoluce zevnitř

Revoluce zevnitř https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343774/bmid_revoluce-zevnitr-vh3-343774.jpg 3 15 8

Probuďte v sobě 3 principy, které navždy změní vás život. Autor bestsellerů Michaell Neill v této malé knize představuje zajímavý pohled na život, který převrací úplně naruby tradiční psychologii. Sdílí se čtenáři jednoduché principy, které vysvětlují, odkud pocházejí naše pocity a jak se naše vnímání života může změnit k lepšímu během několika málo okamžiků, když se „přeladíme dovnitř“. Pomůže vám probrat se z transu života a naladit se opět na sebe. Jediná kniha, kterou potřebujete v životě přečíst.... celý text

Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , BizBooks

The Inside-Out Revolution , 2013

Sovička365
Sovička365
08.11.2021 5 z 5

Je to kniha pro člověka, který už je na cestě osobnostního rozvoje, a dost věcí už chápe. Je však výborná, protože přináší zase jiný úhle pohledu a člověku dojde něco, co v jiné knize - na stejné téma- nenašel. Rozhodně opět krok dopředu.

Lemurka
Lemurka
05.09.2021 5 z 5

Kdybych se rok nezabývala třemi principy diky škole Akademie lidskeho potenciálu, tak bych tuto knihu nechápala. Není divu, že ji ostatní čtenáři takto soudí. Pokud máte nejake povědomí o tom nebo se chcete dozvědět, jak funguje myslenka, ze ona nám způsobuje pocity a následně chování, a zároveň chcete na sobe pracovat, tak je kniha určena pro vás.

Ilcina
Ilcina
24.05.2019 1 z 5

Čekala jsem celou dobu, kdy se dočtu něco převratného a v postatě jsem se nedozvěděla nic. Pokud máte rádi knížky osobního růstu, určitě se najdou na trhu o dooooost lepší.

roso.mak
roso.mak
13.03.2018 1 z 5

Dala jsem této knize 20 minut svého života a stojím si za tím, že více času si nezaslouží.

Andrushka
Andrushka
31.12.2017 4 z 5

Za mě dobrá kniha, avšak ne vynikající. Člověk musí mít trpělivost se přelouskat pár pasážema a jak je již několikrát v knize řečeno, moc nepřemýšlet a jen si uvědomovat. Kniha má jen pár stránek, takže není těžké ji dočíst.

ji7967
ji7967
26.10.2017

Je to kniha, která - pokud se poprvé setkáváte s "teorií", že vaše myšlenka a utváření reality pramení z toho, co si myslíte a jak to prožíváte - vás asi nadchne. Ale pokud se takovými tématy už nějakou dobu zabýváte, pak neobsahuje nic objevného...a navíc napsáno je to nemastně-neslaně. Určitě na toto téma najdete více knih, lepších a čtivějších.

milverin
milverin
27.09.2017

Úžasná kniha obsahující spoustu zdravého rozumu, která zároveň představuje velmi odlišný pohled na fungování světa či co to znamená osobní rozvoj. Vřele doporučuji.

lulein
lulein
09.09.2017 odpad!

Nedočtená, klasický přístup okecávání a převyprávění příběhů druhých a skutečný přínos nebo čtenářský zážitek nulový.

Michael Neill
britská, 1942