Recepty ze šumavské vesnice

Recepty ze šumavské vesnice https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342738/recepty-ze-sumavske-vesnice-bcC-342738.jpg 5 6 5

Kuchařka plná tradičních šumavských receptů, předávaných po dlouhá léta z generace na generaci, ale i receptů současné kuchyně. Autorka je řadí podle ročních období od jara do zimy, vzhledem k dostupnosti surovin, nevynechává ani vaření o svátcích, jako jsou Vánoce, Velikonoce, masopust. Kniha je doplněna povídáním o Šumavě a lidových zvycích, pověstmi a tajemnými příběhy, text doplňuje spousta fotografií nejen jídel, ale i krásné šumavské krajiny. Kuchařka vznikla na základě autorčiných webových stránek, které se těší velké návštěvnosti a oblibě čtenářů a přímo vyzařuje autorčinu lásku k Šumavě, k její historii i současnosti.... celý text

Literatura naučná , Kuchařky

Skvělá, výborné recepty.

alnahu
alnahu
30.05.2018 5 z 5

Kuchařka čtvero ročních období pro tradiční vaření a povídání o Šumavě. Autorka jezdila s rodinou do hájovny u vesničky Maleč k přátelům a díky tomu objevila kouzla šumavské kuchyně. V knize najdeme nejen spoustu dobrých - použitelných receptů ale i povídání a zajímavosti o Šumavě.

Betka46
Betka46
04.02.2018 5 z 5

perfektní kuchařka, výborné recepty ,které jsou rozdělené podle ročních období- vřele doporučuji !

origami55

česká, 1974
2017  97%Recepty ze šumavské vesnice
2017  93%Tradiční svátky a recepty ze šumavské vesnice
2021  100%Kuchařka pro Matýska

Kniha Recepty ze šumavské vesnice je v