Raquel: program celkové krásy a tělesné zdatnosti Raquel Welchové

Raquel: program celkové krásy a tělesné zdatnosti Raquel Welchové https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126540/bmid_raquel-program-celkove-krasy-a-tele-3tT-126540.jpg 5 10 5

sara5144
sara5144
22.01.2021 5 z 5

naprosto skvělá kniha, zpověď, životní dílo, kamarádka, učitelka, úžasná žena hodná následování...a cvičební program je i ve dnešní době stále aktuální...cvičím jógu celý svůj život a začínala jsem s touto knihou...a stále ji mám po ruce...

Evina.Cetba
Evina.Cetba
01.11.2020 5 z 5

Z této knížky jsem byla uchvácená. Dlouho jsem podle ní cvičila, má účinné cviky, které jsou dobře vysvětlené, jak je správně a soustředěně cvičit. Musí se cvičit každý den, aby byl vidět výsledek, nejsou těžké. Herečka radí určitý životní styl, jak si zlepšit kondici i život v jakémkoli věku. Od té doby je Raquel Welchová moje oblíbená celebrita.
S čím nesouhlasím, jsou plastické operace, o těch tady ale nic nepíše, jen o správné životosprávě, která také dovede dobře ovlivnit vzhled. Mně se to alespoň povedlo.

Phewell
Phewell
06.04.2016 5 z 5

Tato RETRO kniha mě doprovází od dětství. S ní jsem vyrostla a milovala ji. Schovávám si ji jako poklad. Samozřejmě obsahuje životopis Raquel, pohled do zákulisí jejího života, ale hlavně jsou v ní obsaženy základy jógy a mnohé myšlenky, které konkurují novodobým učebnicím jógy.

regulax
regulax
24.03.2015 5 z 5

S touto knihou jsem se náhodně setkala před 24 lety a okamžitě si ji oblíbila.....nyní jsem se k ni vrátila, jako ke všemu dobrému a osvědčenému, a znovu se pouštím do tajů cviků jógy......nádherná žena, příjemné čtení a hlavně doporučené cvičení je zárukou změny postavy!

vikaa
vikaa
15.08.2012 5 z 5

Cvičební blok, který Raquel navrhuje cvičit denně mě doprovází životem už více než 20 let. Bohužel necvičím tak pravidelně,jak bych měla (denně),ale i přesto tyto jogové cviky perfektně uvolní tělo.

životopisy, biografie tělesná cvičení herci krása herečky

Raquel Welch (p)
americká, 1940 - 2023