Ráno, v poledne a večer

Ráno, v poledne a večer https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37934/bmid_rano-v-poledne-a-vecer-Mm0-37934.jpg 4 119 11

Záhadné utonutí Harry Stanforda, jednoho z nejbohatších mužů světa, spustí řadu událostí. Stanfordova rodina patří mezi nejváženější, ale pod fasádou slávy a věhlasu se skrývá síťoví spletené z vydírání, drog i vražd.

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Alpress

Morning, Noon and Night , 1995

amenufus
21.07.2019 2 z 5

Pro mě tedy spíš takové hodně letní čtení, nic, proč bych se k autorovi vracela.

markyticka
18.03.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jediný den - chytla mne a nepustila, moc mne bavila. Hezky vykreslené postavy, někteří zlouni jdou odhalit dříve a lépe a některé autor více skrývá, nic není dílem náhody. Je to autorova typická a pěkný hra se čtenářem.

items
02.11.2018 4 z 5

Dobré čítanie. Tento chlapík vedel napísať príbeh snáď každého žánru!

Jája92
24.02.2018 3 z 5

Knihu jsem četla poprvé jako malá, když jsem ji objevila v rodinné knihovně a později znovu již jako dospělá čtenářka. Kniha se četla s napětím, dobře napsané.

Levandule7
15.01.2016

Jako vsechny ostatni knihy od autora. Skvělé!!!. Napínavé,

ovpana
25.12.2014 4 z 5

Hezké a napínavé čtení

Selinute
10.04.2014 4 z 5

Výborně napsaná detektivka. Dá se číst s odstupem času znovu a znovu.

modranka
07.11.2013 5 z 5

Súhlasím, typický Sheldon, u ktorého očakávame príbeh položený na logických argumentoch. V tomto prípade si však jednu poznámku neodpustím. Bolo pre mňa nepochopiteľné, ak niekto neverí, že určitá osoba je tá, za ktorú sa vydáva, prečo si nenechá predložiť preukaz totožnosti, vodičský preukaz alebo preukaz poistenca. Nemyslím teraz na Taylora, ale na právnickú kanceláriu, ktorá mala na starosti dedičské konanie. Inak super napínavý príbeh. U mňa plný počet hviezdičiek.

Val
16.10.2013 4 z 5

Tentokrát typický Sheldon. Rodinné vztahy, dědictví a mistrně vykreslené charaktery postav.

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Pěkná knížka k přečtení.Dobrý děj.

Jack Bauer
24.01.2012 5 z 5

Super sheldonovka, jako ostatně všechny autorovy knihy.

Kniha Ráno, v poledne a večer je v