Rádce skautské družiny

Rádce skautské družiny https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122486/radce-skautske-druzi-122486.jpg 5 13 2

Kniha je určena nejen rádcům a rádkyním, ale i všem skautům a skautkám, kteří mají zájem o svou družinu a chtěli by přispět k její úspěšné činnosti. V knize najdete podrobně zpracovaný celoroční program schůzek v klubovně i výprav do přírody, a k tomu mnoho dobrých rad a návodů.

Turlogh
Turlogh
05.09.2021 5 z 5

Jednoznačně vynikající kniha - příručka pro rádce družin a vůdce oddílů, jak junáckých tak i dalších podobného zaměření. V této knížce naleznete kompletní program na schůzky, výlety a výpravy pro svoji družinu, klub či oddíl. Elitní skaut a praktik Miloš Zapletal - Zet, zde stvořil obrovskou porci rad, nápadů a návodů, co všechno lze dělat při práci s dětmi a mládeží v oddílech a klubech. Nepostradatelné pro každého správného kluka či děvče! Howgh.

Joges
Joges
19.09.2012 5 z 5

Má nejčastěji užívaná kniha. Při vedení oddílu jsem do ní stále nahlížel. Jsou zde nápady pro družinu (i oddíl) na celý rok. Jednotlivé kapitoly - měsíce - nabízí nejrůznější činnosti venku i v klubovně.

skauting skauti

Kniha Rádce skautské družiny je v