Pusheen: Já, košišta

Pusheen: Já, košišta

Pusheen zahřála u srdce a rozesmála už miliony lidí po celém světě svými praštěnými gifovými obrázky, na nichž se natřásá a kroutí ocasem. Teď je připravená vystoupit z elektronických vod na papír! V téhle knize najdete ty nejpopulárnější facebookové obrázky a k tomu spoustu dosud neviděného materiálu. Zjistěte, co ji přiměje vrnět a proč už se do ní zamilovalo tolik lidí… Pokud už mezi ně samozřejmě nepatříte – pak je pro vás tato knížka naprostou povinností!

http://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224625/pusheen-ja-kosista-NdI-224625.jpg 4.797

I Am Pusheen the Cat (2013)

Komiksy, Pro děti a mládež
Vazba knihy:brožovaná
ISBN:978-80-7447-695-2

Liliana2006
předevčírem

Cha cha cha cha cha promiňte ještě teď se směju. Super ale málo čtiva ... Jinak megasuprózní !!!!!!!!

Jaehyun

Když mi knížka přišla a brácha si ji prohlížel tak hned říkal že je to blbost. Ale mě se líbila. Pusheen mám ráda je to taková roztomilá knížka co vám zlepší den :33

surynas

Blbost, prostě jsem se smála a užívala si. Nic víc se od knihy čekat nedá.
Řekla milovnice koček a šla se pomazlit s tou svou.

Půca4

Takové to jednoduché "čtení", které dokáže ocenit každý. Nutí člověka usmívat se :)

Eorin

velmi milé, oddechové čtení, co povytáhne koutky úst směrem k Severu.. :)

KaileyBlot

Úžasná knížka, která dokáže pobavit a zvednout náladu. Pusheen zbožňuju a tohle je naprostá pecka! Prostě na takové to prolistování a odreagování je dokonalá! A ty ilustrace... Nejvíc roztomilý! :3

Sylvanas

Tahle knížka je ideální na oddechnutí od těžkého dne. Jednoduchá a přitom pěkná a vtipná.

MartinaSladkova

Milé, příjemné.

vlcice326

Roztomilá knížka o roztomilý kočičce s roztomilými obrázky. Jelikož už jsem dospělá, tak na mě mamka koukala, co jsem si to koupila za knížku (pro děti) a ptala se mě, kolik mi je. Potom i ona našla v knížce zalíbení a smála se.
V obrázcích jsem poznala chování i mých koček. :) Miluju kočičky, tak jsem tu knížku prostě musela mít. :D

wesulle

Nejlepší knížka o kočkách ever. Sama mám dvě a v mnohých ilustracích jsem ty naše zmeťoury poznala. Možná byla "napsaná" podle nich.

Tatsume

První knížka do výzvy 2017 :-). Roztomilá blbost ke zlepšení nálady, doporučuji, když máte depku, určitě vás to z ní dostane.

Percabethka
24.12.2016

Pusheen je prostě sladká ❤ měla jsem to přečtený za pár minut, ale pobavila mě - některé stránky jsem si fotila (měla jsem jí z knihovny), abych se na ně mohla podívat až mi bude smutno :D

Dakarianna
23.12.2016

Přečeno za deset minut, ale je to sladký:3

kalinkacz
22.10.2016

Milá kniha, která vám předá dobrou náladu a navnadí vás na prosmátý den... Textu v ní moc nenajdete, takže za investici moc nestojí, jelikož je za 10 minut přečtená, ale ano, rozhodně pobaví!

Sárious
23.07.2016

To je tak roztomilá blbost :D Pusheen je prostě úžasná !

Jeanie
12.07.2016

Tak tohle je super roztomilá slaďárna :-)

Attia
30.05.2016

Roztomilá blbost, bráška byl snad víc nadšený než já :)

chanahd
03.02.2016

Rozhodně knížka pro dobrou náladu. Pravda, je tam víc obrázků než slov. Ale milovníky koček určitě pobaví.

anita27
01.01.2016

Nic mi nezvedne náladu jako kočičky. No a tahle kniha, tu nosím všude :D

Syllvanium
28.08.2015

Right in the kokoro. :D
Jakožto kočkomil se u této knihy vždy skvěle bavím. Košišta nikdy nezklame a vždy mi zvedne náladu.

(A narozdíl od Simon's Cat, kde si každou chvíli říkám, že kočka, která zobrazené věci provádí, je zcela nepochybně stvoření koncentrovaného zla, u této knihy se neustále culím, a říkám si, jaké jsou kočky slaďoučká a roztomiloučká stvoření, které rády maršmeláky.)

lushi
23.06.2015

Geniálně vtipná a roztomilá obrázková knížka pro kočkomily!

acul.p
12.06.2015

Já tu kočku prostě zbožňuju :D

KatulakT
21.02.2015

Pusheen je jediná kočka, která se mi dostala přímo do srdce. Tuto košištu nejde nemilovat (ledaže jste hodně negativní, protivní a vůbec hrozní hrozní hrozní lidé!). Ona vás prostě svým kouzlem naprosto omámí a zbaví všeho negativního.
A kdybych byla malinkatá, spala bych na maršmelácích od JoJo!

Celkový dojem 100 %

lucie.8
14.01.2015

Krásná kniha především pro milovníky koček. Nejvíc mě asi dostal Veločíčaptor a kočičí emoce, které vždy souvisejí s jídlem :)

Mikik
08.01.2015

Úžasná.. Nejlepší jsou způsoby využití "maršmeláků":-D:-D

Knihomolka Rů
03.01.2015

Tolik roztomilosti v jedné knížce.. :D Když mám špatnou náladu, přečtu si ji, a hned se musím usmívat ^^ Košišta nezklamala.

Eluška
24.12.2014

mačička

Lumine
07.12.2014

Nopjosto šišlavá kžíšečka! Doporučuji!

Schválně to této dávce roztomilosti zkuste nešišlat. ._.

Malous
02.11.2014

Roztomiloučká, tukově dobře zásobená kočička :)