Psí historky

Psí historky https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237518/bmid_psi-historky-237518.jpg 4 11 7

Pořídit si psa, který se jmenuje Lotrando, nevypadá hned od začátku jako úplně rozumný nápad. Když se pro to ale rodina rozhodne, nezbývá než snášet všechny útrapy psího (a dětského) dospívání s humorem a nepřestat věřit na zázraky. Jestli opravdu přijdou, to se dozvíte z příběhu, který pobaví všechny pejskaře a majitele jiných „katastrof“.... celý text

LeTour
22.01.2020

Celkem milé povídání o rodině se psem, ale znám i lepší knihy s touto tématikou.

aljoska83
03.04.2019 1 z 5

Jsem pejskař, na knihu jsem se těšila, ale pro mě těžké zklamání. Nedočetla jsem.

lenkaabooks
06.11.2016 3 z 5

Výchova dvou předpubertálních dětí, pes, se kterým se opravdu nemáte čas nudit a k tomu manžel "vědec". Zábavné čtení o jedné rodince pejskomilů.

cer-mi
26.10.2016

Až se budu stěhovat na pustý ostrov, tahle knížka bude na hromádce těch, které nutně potřebuji mít s sebou. Autorka se tak octne v docela vybrané společnosti spisovatelů. Za humorem je schováno mnohem víc, aspoň pro toho, kdo má děti, psi a manžela (nebo manželku) :-)

yanen
20.10.2016 5 z 5

Tahle knížka se mi moc líbila a přečetl jsem ji na jeden zátah. Její humor není násilný, je milý a vyplývá ze situací. Jen ten název není přesný, ve skutečnosti jde o příběhy rodiny, která se rozhodla pořídit si psa a mělo to své následky. Opravdu příjemné čtení.

tomas7917
20.10.2016 5 z 5

Když jsem četl tuto knihu, popadal jsem se celou dobu za břicho.

Kapucinka
07.11.2015

Na tuto knížku jsem se hodně těšila,ale dost mě zklamala.Přečetla jsem ji celou ,ale podruhé ji číst nebudu.