Průvodce světem záhad, duchovna a magie

Průvodce světem záhad, duchovna a magie https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317034/bmid_pruvodce-svetem-zahad-duchovna-a-ma-z9k-317034.jpg 5 5 1

Moderní doba klade důraz na vědu, fakta a realitu... Přesto nás od narození cosi přirozeně táhne k duchovnu, víře, tajemnu a záhadám. Jak se ale má prostý člověk vyznat v tom, co je klam, a kde se skrývá pravda? Jak odlišit podvodníky, od osob obdařených darem jasnozřivosti? Jsme oběti vlastní neschopnosti opět nabýt potlačeného a zapomenutého "Šestého smyslu"? Kde končí svět fyzického bytí, a kde začíná svět duchovní? Je náš osud předurčen? Jsme skutečně pány vlastních životů? Může existovat cosi vyššího a mocnějšího, jenž ovládá nejen tento svět, ale celou planetu? Otázek je mnoho. Odpovědí ještě více. Labyrint mýtů, polopravd i naprostých lží, ve kterém zabloudí i ti zkušenější a znalejší...Průvodce světem záhad, duchovna a magie, je mistrovským dílem pomyslného znovuzrození Ariadny i s jejím kouzelným klubkem. Tentokráte budeme my, a nikoli Théseus, kdo díky němu bezpečně projde tím největším a nejzáhadnějším labyrintem. Na jeho konci nalezneme pouze pravdivé skutečnosti. Díky nim, pak můžeme porozumět všem záhadám, duchovnímu i fyzickému světu, porozumět magii,a odlišit pravdu od lži. Spatříme tak sebe, svět i vesmír, jako pravděpodobně nikdy předtím. Jelikož pravda mnohdy předčí i tu nejsmělejší představu...... celý text

Literatura česká , Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Pallas Victoria

Průvodce světem záhad, duchovna a amagie , 2016

Tarja814
19.10.2016 5 z 5

Kniha Průvodce světem záhad, duchovna a magie, mi jejím čtení doslova vyrazila dech. Dělám mnoho recenzí na knihy autorů - zvláště českých - za rok mnoho. Dělala jsem recenze i u mnoha jiných knih s duchovní tématikou. Ale abych se setkala s knihou, která je doslova pomyslným "Novým Velkým třeskem", v této oblasti, to ještě opravdu ne.
Kdokoli hledá odpověď na cokoli ve svém životě, nad čímkoli kdy přemýšlel sám, nebo jeho známí, kdokoli hledá pravdu ukrývající se za hromadou lží o našem světě, vesmíru, naší duši i záhadám a jevům všeho druhu, může si být jistý, že právě tato kniha je oním světlem nikoli na konci tunelu, ale v chaosu polopravd, mýtů a pověr, a bezbřehých lží. Všechny stanou nahé v jejím světle pravdy.
Rozhodně jde o knižní dílo, které je obrazně řečeno, metlou na všechny podvodníky, ale především, ryzost pravdy o nás samotných, našem světě, i vesmíru, předkládá takovými, jakými skutečně jsou. Fantastičtějšími a neuvěřitelnějšími, než i ty nejsmělejší představy...
Zcela upřímně a bez špetky zaváhání, ji mohu jen vřele doporučit.
Knihu lze objednávat - jak jsem byla informována - z e-shopu Nakladatelství Pallas Victoria,s.r.o. :
nebo v knihkupectvích.

vesmír duchovno náboženství věštění tajemno záhady hledání smyslu života pravda a lež šestý smysl mystika

2011  74%Eleonora ze Schwarzenbergu - Skutečná upíří princezna
2016  85%Ve stínu slunce
2012  76%Dynastie boha Slunce
2016  100%Průvodce světem záhad, duchovna a magie
2024  %Úsvit noci

Kniha Průvodce světem záhad, duchovna a magie je v