Proměny srdce

Proměny srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232399/bmid_edilean-promeny-srdce-nx3-232399.jpg 4 70 17

Edilean série

< 7. díl

V Proměnách srdce Jude Deveraux rozvíjí příběh z oblíbených Vánočních příběhů o dvou dětech, které si hrají na dohazovače. Co se stalo s Elim a Chelsea, když vyrostli? A proč se Eliho matka Miranda zamilovala před všemi těmi lety do Franka? Jak to ovlivnilo jejich společnou budoucnost? Eli a Chelsea se nevídali, dokud Eli nekoupil dům v rodném městě svého otce v Edileanu a nepozval Chelsea na návštěvu. Chelsea už má vlastní život a je si jistá, že z dětského přátelství nic víc být nemůže, ale přesto pozvání přijme – a s překvapením zjistí, že se Eli docela dost změnil. Dalším překvapením je pro ně záhada, na niž nečekaně narazí. Stejně jako v dětství musí spojit své síly, aby vyřešili obrovský problém. Otázka zní, co se stane, až tu záhadu vyřeší. Jsou úplně odlišní – mají vůbec společnou budoucnost?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Change of Heart , 2014

Lucc93
Lucc93
22.07.2021 4 z 5

Oddechovka, přečteno za jeden den :)

pip11
pip11
13.01.2021 5 z 5

Příběh byl vydaný i ve zkrácené verzi formou povídky v knize Vánoční příběhy, kde hlavními postavami jsou dvě děti. Tato kniha je „plná verze“, včetně pokračování příběhu po dvaceti letech. Bylo to příjemné, zábavné a mile pohádkové čtení.

RendyaDav
RendyaDav
11.01.2020 3 z 5

Krásná romantika,protknutá dobrodružstvím...V první části kde se syn odhodlal,že maminku seznámí s mužem...Kterému věřil , že s ním bude maminka šťastná....A byl rád,že i jemu on se líbí a chce si ho adoptovat....To co by dneska děti měli mít fungující,milující rodiče...Jeho biologický otec na něho kašle,což je hodně v dnešní době typické...Že otec nebo matka se na dítě úplně vykašle....Příjemné, pohodové čtení....Přečetla jsem to na jeden zátah....

katst
katst
06.05.2018 5 z 5

Jako každá kniha od Deveraux.. Přečteno na jeden zátah. Kniha má vše, co od "holčičího" čtení očekávám.

veveronka
veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

helenkan
helenkan
27.01.2018 5 z 5

Tohle je ta správná romantika. Zábavná,okořeněná škádlením a ani to dobrodružství nechybí. Já si to vychutnala. :-)

Laf
Laf
15.12.2017 4 z 5

Poutavě napsané a skvěle se u toho dá odreagovat. Příjemná oddechovka. Doporučuji :)

cukrovka
cukrovka
29.08.2017 4 z 5

Čtivá oddechovka. Taková pohádka pro dospělé.

sabca
sabca
22.09.2016 4 z 5

První knížka ze série Edilean, kterou jsem přečetla. Jeden z románu, kde děj plyne jak bychom si přáli, bohužel ve skutečném životě to pokaždé takové není. Berme to jako pohádku pro dospělé.

hruskovalucie93
hruskovalucie93
22.07.2016 4 z 5

Oddechovka, přečteno za jeden den :)

Makkulka
Makkulka
11.06.2016 5 z 5

Kniha je krásná, oddechová, přečetla jsem ji jedním dechem.

alzbeta4340
alzbeta4340
17.03.2016 4 z 5

Slaďounké, ale neurážející. V rámci žánru solidní standart. Při čtení si odpočnete a na chvilku zapomenete na starosti všedního dne.

JanaDor
JanaDor
15.01.2016 4 z 5

Tuto autoku jsem si oblíbila opřed dvaceti lety, kdy jsem měla éru historických románu. Jednou za čas se ráda k romantickým pohádkám vracím. A super. Autorka nezklamala. Stále píše lehce a s vtipem o lásce na celý život. Není to přeslazené, přitom je to zamilované a postavy vykreslila věrohodně a sympaticky.

Maxina
Maxina
24.10.2015 5 z 5

Paráda! Dva romantické, oddechové příběhy v jednom. Jedna cesta autem přes republiku a kniha je přečtená. Nemohla jsem se odtrhnout :-)

Nuttelka
Nuttelka
23.09.2015 5 z 5

Knihy od Jude prostě miluju :-) Nemůžu se od nich odtrhnout, navíc do Edileanu jsem se zamilovala. Eli s Chels super dvojka, už ve vánočních příbězích jsem jim fandila a když Jude pro ně dva vymyslela příběh, super super super, bavila jsem se od začátku do konce a konec samozřejmě pohádka. Úžasná oddychovka, doporučuji všemi deseti!

zabicka.1110
zabicka.1110
21.09.2015

chtela bych se zeptat zda nevite jak se jmenuje kniha v serii edilean pribeh a tess a ramsym

Katera
Katera
06.07.2015 5 z 5

Zatím všechny příběhy, které jsem z této série četla se mi líbily. A s tímto to není jinak :-)
První část - Eli a Chelsea jsou ještě puberťáci a nerozluční kamarádi, kteří napravují zlo svým osobitým způsobem často na hraně zákona. Samozřejmě, že můžou i za setkání Mirandy a Franka.
Druhá část se odehrává po 20ti letech a málem k setkání Eli s Chelsea nedojde. Líbilo se mi jak na sobě Eli zapracoval a že to s Chelsea nevzdal, i když bylo těžké aby v sobě znovu nalezla tu dívku, kterou kdysi bývala. Chvílemi mi jejich vztah připadal jak italské manželství, ale většinou to byl jen cirkus pro diváky.

Jude Deveraux (p)
americká, 1947