Procházky pana Pipa

Procházky pana Pipa https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86911/prochazky-pana-pipa-86911.jpg 5 50 7

Obrázková knížka vynikajícího autora kresleného humoru Stanislava Holého, plná hravosti, obrazotvornosti a fantazie. Kniha obdržela Čestné uznání Ministerstva kultury za nejkrásnější knihu roku.

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Eltsen

denib
denib
21.02.2024 4 z 5

Naprosto skvělé a originální obrázky, často s vtipem...

hrdlickova_61
hrdlickova_61
18.10.2020 5 z 5

Tak ráda tu knížku beru do ruky! Když si v ní prohlížím, připadám si, jako když jsem sama někde venku a mám radost z toho, co vidím. A když jsem venku, občas si připadám, jako když si listuju v Procházkách pana Pipa : o)

SSTknihy
SSTknihy
19.06.2018 5 z 5

Úžasné, nápadité, originální – srdcovka, která zůstane milovanou navždy. Stále má čestné místo v mé knihovně a nejednou jsem po ní sáhla, když jsem si potřebovala zlepšit náladu nebo se chtěla prostě jen tak potěšit a pobavit.

medvedice3
medvedice3
08.01.2017 5 z 5

Úžasná kniha - skvělý Pan Pip a jeho příběhy.

edith79
edith79
20.04.2016 5 z 5

Krásná knížka. Pan Pip je super. A proto ho miluje i Štěpán Šafránek.

Tyeen
Tyeen
18.01.2015 5 z 5

Krásná a velice pozitivní knížka, která vždycky zvedne náladu. Vaše oči se mohou kdykoliv popást na nádherných a do nejmenších detailů propracovaných obrázcích. Autor používá hřejivé barvy, proto lze knížkou listovat neustále, aniž by se omrzela. Doporučuji každému, kdo má rád kreslené příběhy a veselé obrázky.

Cibak
Cibak
23.11.2014 5 z 5

Tohle jsem nedávno objevil u rodičů v knihovně. Jako dítě jsem nad touto knížkou vydržel hodiny a hodiny. Super obrázky, je to milé a vtipné.