Probuď se, armádo!

Probuď se, armádo! https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37195/bmid_probud-se-armado-5g7-37195.jpg 3 25 5

Co se stane ve světě, kterému je mír vnucen násilím, když procitne hrozba, jež desítky let číhala zapomenutá kdesi v podzemí? Armáda, která se probudila, je sice zdecimovaná, ale to neznamená, že nebudou mluvit zbraně. Její příslušníci jsou profesionálové, umělé bytosti vycvičené pro boj na život a na smrt - bez jakéhokoli slitování, do posledního muže. A před nimi je velmi snadná kořist: společnost, která se neumí a ani nemá čím bránit...... celý text

Luigi1
16.02.2022 2 z 5

Tak to tada byla hrůza.Zbytečné protahování děje a zdlouhavé pojednávání příběhů.

Meda77
29.12.2021 3 z 5

Styl a sloh nebudu hodnotit, nevím do jaké míry je to práce autora a do jaké nakladatele. Knížka se jinak čte celkem v pohodě, nějaké extra akční scény tu nečekejte, ale dějově to proudí celkem lineárně a napínavě. Nápad hodně dobrý, ale zpracování víceméně průměrné. Mohlo se na tom více zapracovat a byla by to rozhodně nadprůměrná kniha, ale takto pouze 3starsy za průměr.

Nelíísek
28.05.2020

Nápad je to opravdu dobrý ale knihu jsem louskala opravdu dlouho, zbytečně natahované pasáže, sáhodlouhé vysvětlování, popisováná asi 10x jedna a ta samá věc pořád dokola, no prostě mohlo by to být dobré, ta myšlenka je dobrá a zajímavá, ale nebylo to ve výsledku ani dobré.

bob9249
05.10.2015 1 z 5

Zajímavý a poutavý námět. Styl psaní je podprůměrný s hromadou chyb (jak dějových tak pravopisných, které chtě nechtě dost ruší). Nejvíc mě štvalo jak se mění postavy - z hrdinů se stávají pošukové, aby se zase hrdinně vrátili zpátky.
Škoda, mohlo to být velice zajímavé sci-fi, takhle jsem dočítal s mírným sebezapřením.

Ladys
02.03.2014 4 z 5

Opět!!!! Výborný nápad, ale ten sloh!!! Ach jo! Je to psané jak pro děti. Je mi to líto, protože Pecinovského nápady mám rád a mám skoro všechny jeho sci-fi.
Původně jsem dal 3, ale dnes, to je 17.4. 2014 zvedám na 4, protože původních pouhých 40% si to nezaslouží.