Přišel Bůh z vesmíru?

Přišel Bůh z vesmíru? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171670/bmid_prisel-buh-z-vesmiru-171670.jpg 4 19 4

Důkazy jsou přímo v Bibli! Nejpřesvědčivější kniha na toto téma – bestseller v Itálii! Doslovné překlady ze starohebrejštiny nám zjevují to, co ne všichni vědí: Bible jasně říká, že Bůh umírá jako všichni lidé Bible nám vysvětluje, že jsme byli vytvořeni z DNA našich stvořitelů Bible nám vypráví, že naši stvořitelé cestovali na létajících strojích Bible hovoří o přímém vztahu mezi UFO a Sumerem, zemí hlídačů létajících strojů Gloria Boží byla ve skutečnosti... UFO Bible znala obry a popisuje, kde o nich můžeme nalézt svědectví Starozákonní andělé ve smyslu duchovních bytostí neexistují Deset přikázání vytesaných do kamene není tím, co nám bylo vyprávěno Jan Evangelista vycházel ve svých mystických doktrínách z helénské literatury své doby Proto to, co jsme si mysleli, že víme o Bibli, už nebude nikdy jako dřív...... celý text

Literatura světová Literatura naučná Záhady
Vydáno: , Práh

Il libro che cambierà per sempre le nostre idee sulla Bibbia , 2010

veronika5179
25.02.2023 5 z 5

Úžasný počin. Velká škoda, že je to jediná kniha autora, která byla zatím přeložena do češtiny. Snad se to změní. Příjemné je, že má kanál na youtube, kde ho lze sledovat a seznámit se s jeho výzkumem :)

Čtenář_e-knih
01.08.2017 5 z 5

Trochu mě přijde nelogické, proč "mimozemšťané" na takové úrovni technologie potřebovali do zlatých dolů na Zemi pracovní sílu - nejdřív svoji, pak - když ta selhávala - tak jinou, lidskou ... proč jim zlato netěžely stroje? Další věc je, proč se na nás už dlouho nepřiletěli zase podívat? nebo nás pozorují? A není jim tam za Nepunem, kde žijí na neznámé, neviditelné planetě trochu zima? - možná to mají už zmáknutý, díky zlatu ze Země, ale co před tím - jak se mohli v takový zimě třeba množit ... Na to mě zatím kniha neodpověděla a možná ani neodpoví. Má někdo nějakou te(r)orii? Díky za reakce.

Terva
19.04.2015 5 z 5

Přišel Bůh z Vesmíru? je nová kniha o poznatcích z bible a její správný výklad.
Mauro Biglino se vydal po stopách ala Erich Von Däniken a odhodlaně začal tvrdit to,
co už každý reálně uvažující člověk prostě ví. Bohové jsou mimozemšťané.
Důkazy jsou přímo v Bibli.
Nevěříte? Zkuste si bez nějakých předsudků přečíst alespoň jednu knihu na toto téma.

1393-1391 př. n. l.
V jednom z těchto dvou let byl v Americe zaznamenán den, kdy "nesvítalo nad Andami, 24 hodin nebyl úsvit",
V Bibli (viz Jz 10, 12-13 a Jz 11) se vypráví, že slunce "se zastavilo na celý den",
aby Izraelitům umožnilo porazit Amority.
Na jedné straně světa tedy máme příběh o "nejdelším dni"
a na druhé vzpomínku na "nejdelší noc"..........

vehement
13.10.2013 4 z 5

Další kniha, která nabourává náboženskou prezentaci bible a podobných starodávných textů a nabízí podobný pohled na věc jako třeba Däniken nebo Sitchin. Pravda, jak to tehdy bylo, se stejně jednou vyjeví, ale k mé smůle zřejmě ne za mého současného bytí. Doporučuji těm, kdo odmítají různé prezentace vatikánu a spol. i když i oni začínají některé své prohlášení poupravovat, viz kniha.

historie, dějiny UFO záhady Sumer

Autorovy knížky

Mauro Biglino
italská, 1950
2013  86%Přišel Bůh z vesmíru?

Kniha Přišel Bůh z vesmíru? je v