Příručka sexy čarodějky

Příručka sexy čarodějky https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288430/bmid_prirucka-sexy-carodejky-pxS-288430.jpg 4 6 4

Sem tam nějaké to kouzlo přijde vždycky vhod! Chceš se naučit číst z dlaně a rozumět řeči snů? Přičarovat si lásku nebo kámošky? Co takhle čas od času promluvit s nadpřirozenými bytostmi nebo si vyrobit vlastní kouzelné mýdlo? Příručka sexy čarodějky je plná osobitých ilustrací a nápadů pro mladé čarodějky, které touží po neobyčejném životě plném magie. Na začátku knížky najdeš test, který ti řekne, jaký druh čarodějky jsi. Pak už nezbývá než se začíst a pustit se do kouzlení!... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Handbook for Hot Witches , 2012

Kikulka97
Kikulka97
18.04.2023 4 z 5

Moc pěkná knížka, kterou ocení nejen kreativní duše, ale kdokoliv, kdo hledá způsob, jak trávit volný čas, chce slavit různé svátky a pořádat oslavy. Ano, je to hodně podobné W.i.t.c.h knížkám, ale toto má daleko větší záběr a obsáhne víc temát. Jenom to rozdělení podle čarodějek bylo docela nešikovné a pak závěrečně promluvy autorky bych též vynechala. Pro náctileté ideální dárek :D

Indilwen
Indilwen
20.07.2022 3 z 5

Vizuálně je kniha kouzelně zpracovaná, knihovničku zaručeně ozdobí; co se obsahu týče, je to spíše kniha pro zábavu mladých holek (jak si natočit vlasy, vyrobit vlastní lesk na rty, atd.) a těch opravdických "čarodějných" rad je zde pramálo. Přirovnala bych ji k někdejším časopisům WITCH. Přesto jsem se u některých stránek pobavila a ilustrace jsou skvělé.

Rozdělení na různé typy čarodějek bych úplně vynechala, přišlo mi dost nesmyslné..

Zirvith
Zirvith
05.12.2021 4 z 5

Knihu jsem si koupila, protože mě celkem zaujala, ale přednostně číst jsem ji začala proto, že se mi hodila do Výzvy - kdoví, kdy jinak bych se k ní dostala. Četla se sice snadno, ale přeci jen je to kniha pro mladší čarodějky. Před dvaceti lety by se mi snad líbila daleko více a krom toho tam je spousta nudných a zbytečných věcí jako třeba o tom, jak něco pěstovat nebo zašít... Čekala jsem spíše jen věci týkající se magie a kouzel.
Na knize se mi obzvlášť líbí netypické písmo, ale ilustrace mě bohužel nijak nenadchly. Hlavně postavy autorce moc nejdou, řekla bych. Ale docela mě pobavil příběh o Malé mořské víle, ten byl celkem povedený.

Atanone
Atanone
08.10.2019 5 z 5

Zakoupeno jako dárek pro vnučku, z téhož důvodu také "prolustrováno"
Hodnotím tedy co se týče kategorie "náctiletých", kterým je kniha určena.
5 protože:
*je to čtivé a mezi řádky je mnoho věcí, které děvče slyší doma, ale jelikož žádná matka není doma prorokem, pouští druhým uchem ven. Pokud za větu "měla by sis to zašít" dáte kouzelné slůvko "magické šití" zní to hned líp ☺
*neustále vybízí k tomu, řešit zásadní věci s dospělými a motivuje k tomu, že originalita se vyplácí, i když není zadarmo
*má to hezkou grafiku, hodně obrázků se dá kolorovat
*dosti obsažné, zajímavě napsané
*není to manipulativní, informuje o věcech v kostce, ale nechává volnost
Naší malé čarodějce bude 14, takže tak akorát věk na to, aby k "A" přidala i "B" a od nevinného "aby mě měl rád" přešla k lepšímu si uvědomění sebe sama, jako ženy, kterou ač už je, ještě zdaleka není.

Autorovy knížky

2016  83%Příručka sexy čarodějky

Kniha Příručka sexy čarodějky je v