Případ pro dva

Případ pro dva https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5027/bmid_pripad-pro-dva-fin-5027.jpg 3 26 4

Regan Reillyová série

Ukradená svatba Regan Reillyová a její snoubenec Jack Reilly (jen shoda jmen) se budou konečně brát. Regan touží po úžasných šatech, a když je luxusní salon, kde si je nechá ručně ušít, vykradený, nemůže to nechat jen tak a pustí se do pátrání. A nejen ona zůstala bez šatů. Jack řeší jako policista případ série pokračujích bankovních loupeží. Ukáže se, že obě záhady spolu souvisí, oba případy jsou zvláštně propletené. Děj se odehrává v New Yorku v kasinech Atlantic City i ve stavebním ráji Las Vegas.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Hitched , 2006

janina66
janina66
25.04.2020 3 z 5

Mně osobně se kniha líbila. Bylo to čtivé hned od začátku, kde začíná detektivní zápletka. Nakonec jich je 4. Ke konci, 4 dny před svatbou Regan s Jackem, oba vše najednou jako zázrakem rozlousknou. A už se v závěru můžeme těšit na svatbu. Není to klasická detektivka. Spíše čtení pro ženy s detektivní zápletkou, nejen jednou.

jarunka54
jarunka54
08.12.2019 3 z 5

pro zabití času dobrý, dokonce to mělo i rozumný happy end.

lucievachovaxx
lucievachovaxx
06.11.2019 2 z 5

Kniha mě bavila, ale byl to takový úlet. No.. velmi nereálný příběh, pointou byla celkem hloupost.

Marčullkas
Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Detektivka se svatební tématikou. Bohužel jsem ji četla už dávno, a moc si nevzpomínám na rozuzlení :)