Princezna Zrcadlenka

Princezna Zrcadlenka https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335542/bmid_princezna-zrcadlenka-lka-335542.jpg 4 5 3

Princezna Zrcadlenka série

Elen je v šoku, když na ni ze zrcadla v koupelně promluví její dvojnice. Je to princezna Zrcadlenka, která Elenku zatáhne do spousty problémů. Nejprve způsobí potopu při léčbě dračích neštovic, potom rozzuří všechny prodavače v obchodním domě a nakonec se vloudí do divadelní hry o Sněhurce jako osmý trpaslík. Tři krátké příběhy pro malé čtenáře rozesmějí snad úplně každého.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Slovart (ČR)

Princess Mirror-Belle , 2003

Zlatinka.Emilly
04.01.2024 5 z 5

Moc pěkné příběhy pro holčičky. Naší Rebi se to tak líbí, že chce knížky číst stále dokola, zatím máme dvě, ale už se chystám pořídit i tu modrou. Ač druhačka, nechce číst sama, ale ráda poslouchá.

broskev28
10.02.2022 4 z 5

Přidávám se k bibi.r, ačkoli nejsem ani ten, ani onen. Přesto jsem se docela dobře bavila - už dračí neštovice byly zajímavé, ale to byl jen nesmělý začátek. Elenčin zámek laťku zvedl ještě o notný kousek výše a úplně nejvíc se mi líbilo divadelní představení Sněhurka a osm trpaslíků. Novinovou recenzi bych podepsala s úsměvem na tváři, takže našim začínajícím čtenářům určitě doporučím!

bibi.r
27.11.2017 4 z 5

Pěkné, milé a vtipné čtení s velkými písmeny pro druháky/třeťáky.

pro děti princezny

Julia Donaldson