Příhody malého Kořínka

Příhody malého Kořínka https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193910/bmid_prihody-maleho-korinka-a9l-193910.jpg 5 17 4

Dobrodružství malého lesního stvoření - Kořínka, který po vymýcení vlastního lesa hledá nový domov, dokud se jej neujmou skřítci Houbíci.

Marketplace
15.06.2023 3 z 5

Osobně mě pohádka moc nenadchla, ale je docela poučná, o tom není pochyb.

Mánička178
23.07.2021 5 z 5

Příběhy Ljuby Štíplové mají neskutečný náboj a Příhody malého Kořínka k nim rovněž patří. Přála bych si mít ten dar vymyslet podobně půvabný a něžný příběh, který poučí, ale zároveň nepostrádá lidskost (i když je zasazen do někdy kruté přírody). Ljuba Štíplová v sobě musela mít mnoho lásky, no považte, jak by jinak mohla vymyslet partu "houbíků" se jmény jako Podboráček, Lerpánek, Šuntelka, Mochomírek, Lišůvka, Jenerál, kteří pomáhají Kořínkovi nalézt útočiště a zároveň jeho vlastní identitu :) Nádherný příběh, jeden z mých nejoblíbenějších :)

1625
26.10.2020

As a Child in sweden this book was shown as movie and me and my cousin loved it so much. Ive searched in vain for so many years of a copy of this little movie. Does any one in know where to find it? Please let me find it! Malinstarvall@gmail.com

reader.007
23.09.2015 5 z 5

Roztomilá pohádka, navíc plná faktů a hesel z přírodopisu o kterých se může všem absolventům základní školní docházky leda zdát. Ale nebuďme skoupí - ono to zahrnuje i mnoho spolků které byly původně s přírodou spjaty, ovšem dnes si tak akorát sedí v klubovně a na "výpravu" vyrazí na biofarmu...