Příběhy modelek

Příběhy modelek https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25248/pribehy-modelek-25248.jpg 4 51 4

Iva Frühlingová, známá modelka, zpěvačka a autorka této knížky, ve své prvotině vypráví zaručeně pravdivé, ač mnohdy neuvěřitelné zážitky mladých děvčat, která pracují nebo se snaží proniknout do oblasti modelingu. Pokud se domníváte, že v ní naleznete rady na to, jak se líčit a oblékat, nebo zaručený recept, který vám umožní splnit vaše přání stát se modelkou, pak si nechte zajít chuť. V této knížce je totiž mnohem víc. Je v ní duše dívek, které uspěly, i těch, které na tuto drsnou profesi neměly sílu. Je návodem pro rodiče děvčat, které právě stojí na prahu této cesty, ale zároveň i příručkou pro jejich dcery. Je vzpomínkou každé dámy, která zná focení i přehlídková mola. Je odhalením pro ty, kteří o světě módy příliš mnoho neví. Je plná emocí, které napsal sám život.... celý text

Literatura česká

Vydáno: , Plejáda

kate9326
kate9326
06.03.2022 3 z 5

Nic moc, spíše fejetony a ne moc kvalitní.

hypersexuálka
hypersexuálka
02.01.2021 5 z 5

Nádherná kniha, skvěle se četla, některé příběhy jsou velmi vtipné, některé smutné, ale aspoň je vidět, že nic není jen růžové. Iva umí hezky všechno podat, je to velmi čtivé.

Camri
Camri
04.04.2019 5 z 5

Pozapomenutá kniha, jejíž křiklavý obal mě upoutal v regálu maloměstské knihovny. Nelituji. Modelkám můžeme nadávat, závidět jim nebo je obdivovat. Stále jsou to ale lidé z masa a kostí, ačkoliv se někdy zdá že jsou spíš kost a kůže. Je zajímavé vidět tenhle zdánlivě dokonalý svět ze zákulisí – když světla zhasnou, blesky utichnou a modelky se stanou zase těmi normálními nejistými náctiletými holkami.

jasmína
jasmína
18.09.2012 5 z 5

Kniha se mi líbila, hodně jsem se dozvěděla, hezky a čtivě to Iva napsala, líbilo se mi to.

modelky

Iva Frühlingová