Další prevít? Jen to ne!

Další prevít? Jen to ne! https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/612/dalsi-previt-jen-to-ne.jpg 4 224 20

Prevít série

Třetí část úspěšné série nahlížející z nezvyklého úhlu rodičovské starosti s batoletem. Malý prevít, který v předchozích dílech šikanoval a zcela zotročil své rodiče a domácí kočku, musí čelit nové výzvě, jež ohrožuje jeho dosud výsadní postavení: nyní proti němu nestojí jen On a Ona, ale také nový sourozenec. Jak se náš malý hrdina vyrovná s novými protivenstvími? Nepochybně jako pravý prevít! Někdo bude škaredě litovat, ale to už bude pozdě!... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Argo

Not Another Little Sod! , 1997

Emik87
18.02.2024 4 z 5

Je pravda, že předchozí díly byly lepší, ale i tento je povedený a opravdu pobaví.

Booky84
03.08.2022 3 z 5

Bohužel ani u třetího dílu se u mě humor nedostavil a přišlo mi, že se skoro vše opakuje a jediná novinka je v podobě dalšího dítěte, které mne vlastně ani moc nenadchlo a nějak mi tam i vadilo. Znovu se ke knihám vracet nebudu.

MOu598
12.04.2021 5 z 5

Zábavné. Milé.
Pravdivé (často jsem si vzpomněla na zkušenosti a prožitky se svými dětmi).
Čtivé. Super.
Citát:
"Pro rodiče platí jedno základní pravidlo: úplně nejradši ze všeho si sami na sebe pletou bič."

LuccyS
27.02.2021 3 z 5

Možná je to tím, že jsem knihy četla všechny tři po sobě mi třetí kniha již přišla nejslabší, repliky jsou vcelku dost podobné předešlým dvěma knihám. Kdybych si nechala mezi nimi prostor třeba by bylo mé hodnocení lepší.

nicolettkaa
04.03.2020 3 z 5

Třetí díl se nám (dali jsme ji s přítelem před spaním) líbil o něco méně než ten první (druhý naše knihovna nemá), ale i tak jsme se u toho občas zasmáli. Za přečtení to stojí, ale podruhé už bych to nečetla.

Renncha
05.06.2019 5 z 5

Srandovní a dobře se mi četla, třetí díl dobře ukončil příběh o Prevítovi :) Humor knihy se mi líbí a celkově se mi četlo dobře:)

Haneez
11.04.2019 3 z 5

Předchozí díly se mi líbily víc. Nedokázala jsem se zacist

pingu1
03.03.2019 4 z 5

Třetí díl, stále je něco nového, čemu se dá nahlas zasmát :-)

PavlineCZka
27.04.2018 2 z 5

O něco málinko lepší jak díl 1 a 2, nicméně pořád stejná nuda. Nevím, zda se humor ztratil opravdu někde v překladu, ale mě to zkrátka téměř vůbec nebralo. Výraz dušená šunka byl dobrý :)

mpb1913
13.07.2015 2 z 5

Četl jsem to se svejma prevítama, jednička a dvojka se daly, ale tohle už mě nebavilo, nic co by se v jiné variantě neobjevilo už v předchozích dílech. Noví mimino mi navíc fakt lezlo na nervy, to se moc nepovedlo.

Luccy78
04.05.2015 4 z 5

Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná knížka, u které se musíte smát od začátku až do konce..

fruitbueno
11.09.2014

Jen bych se opakovala - viz předešlé komentáře. Dále tuto sérii nečtu a vracet se ke knihám nebudu.

kamolka
01.07.2014 4 z 5

Velice vtipně zpracováno, skvělá oddechovka.

helenkan
05.04.2014 4 z 5

Docela jsem se pobavila i zasmála :)

Martina139
20.03.2014 4 z 5

Další humorný díl, obohacený novým miminem alias "dušenou šunkou". Některé výrazy mě teda dostávaly do kolen.

kkouzlo
03.03.2014 3 z 5

V tomhle díle mi vadilo "nové mimino", ale jinak zase super relax :)

Liv
10.12.2013 5 z 5

Když jsme museli ve škole číst nahlas a pracovat s hlasem, byla to fuška se nesmát :)

HanaNov
08.08.2013 4 z 5

Poslední díl série o malém prevítovi, který se tentokrát dočká protivníka v podobě malého sourozence. Kniha je opět nevtíravě humorná, avšak oproti předchozím dvěma dílům je o poznání slabší. Oproti břitkosti, jasnosti a stručnosti předchozích dílů, zde najdeme o něco delší rozvolněné "filozofující" pasáže, které však trochu zdržují, protože se dostávají k věci pomalu a spíše oklikou. Nicméně v celkovém hodnocení se jedná opět o skvěle napsanou knihu pro pobavení a oddech...

asterixka
26.06.2012 5 z 5

Další prevít? Ano! Opět jsem se skvěle pobavila :-)

loudalouda
18.02.2012

suprová knížka Celá tahle série pravítů je bezvadná

rodiče děti humor

Simon Brett
britská, 1945
1999  78%Prevítem snadno a rychle
2007  83%Další prevít? Jen to ne!
2004  83%Kdo to tady chodí!
2008  83%Prevítovy první krůčky
1985  73%Třikrát v roli detektiva Charles Paris