Přehled středoškolské matematiky

Přehled středoškolské matematiky https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89441/prehled-stredoskolske-matematiky-TGD-89441.jpg 5 14 6

georginaa
04.09.2022 5 z 5

Knihu jsem si koupila před maturitní zkouškou a dost mi pomohla. Dobré vysvětlení, výsledky a postup, je to dobrý pomocník pro ty, kdo tu matematiku má rád.

draka
24.07.2020 5 z 5

Občas si v ní něco připomínám. Kniha, která již sice nemá obal, ale přežila. Provázela mě při studiu a jsem autorovi za mnohé vděčný.
Vždy si vzpomenu na upozornění autora v předmluvě, abych se nedivil, že je to tak objemná kniha. Jestli chci tenčí, ať si vezmu Matematicko-fyzikální a chemické tabulky. A vůbec, předmluvu si nikdy nezapomenu přečíst. Umí namotivovat.

konicekbily
30.06.2016 5 z 5

Za posledních čtyřicet let jsme několikrát upravovali pohled na dějiny, ale na "Polákovi" není třeba měnit nic!

svickop
27.03.2015 5 z 5

Pokud máte ratolest, která tápe v matematice.... a Vy taky... a chcete to změnit, začněte u téhle knihy. Najdete tu velice dobře vysvětlenou látku matematiky pro střední školy, ba dokonce je tu i miminkovský úvod k derivacím a integrálům.

Kate.S
06.02.2013 5 z 5

Už jsem knihu nmnohokrát použila a jsem s ní spokojená. Doporučila bych ji.

WEIL
23.09.2011

Užitečná pomůcka pro každého zájemce o matematiku.