Prázdniny v nebi

Prázdniny v nebi https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146377/bmid_prazdniny-v-nebi-5j7-146377.jpg 4 14 5

Volné pokračování příběhů malého Štěpána a jeho plyšového medvídka Bartoloměje. Pohádkové vyprávění o odvaze a překonání strachu. Ještě, že se už Štěpán nebojí tmy. Jinak by se nemohl vydat na báječnou výpravu černočernou nocí po zlatém žebříku za babičkou a dědou, kteří už jsou v nebi. Zdá se, že Štěpán zažije ty nejlepší prázdniny pod sluncem, hned první den se totiž spřátelí s andělem Vítkem a je nadevše jasné, že legrace tu bude víc než dost. Jenže ani v nebi není zcela bezpečno, oblohou se potuluje hrůzu nahánějící bouřkový drak. Je drak opravdu tak strašlivý jak vypadá, nebo se pod děsivou maskou skrývá smutný tvor toužící po kamarádech? Štěpán s Vítkem se rozhodnou přijít věci na kloub.... celý text

iva23
26.11.2015 2 z 5

Hodně obrázků, některé stránky se špatně četly - tmavá písmena na tmavém podkladu, celkově podprůměrné.

bibi.r
10.10.2015 3 z 5

Trošku slabší z trojice příběhů o Štěpánovi.

Candide
03.04.2015

Otřesné ilustrace, nezvládnutá kompozice. Tohle se mým (případným) dětem do ruky dostat nesmí!!!

Jelitovna
01.09.2014 5 z 5

My knihu četli v necelých třech letech, snad celé najednou bez ztráty pozornosti, a od té doby již několikrát znovu.

Lzicenka
11.09.2013 5 z 5

Kniha se nám dostala do ruky náhodou a začali jsme ji číst zrovna 30.6. (tímto dnem začíná i vyprávění v knize) a bylo to super úžasné čtení na prázdniny, zejména pokud vám chybí babička s dědečkem, ke kterým by vaše děti mohly odjet na prázdniny. Milé, laskavé, zároveň poutavé. Děti u toho opravdu vydrží. Za sebe doporučuji dětem tak do 8 let.

pohádky

Vhrsti (p)
česká, 1975
2007  88%Už se nebojím tmy
2008  83%Prázdniny v nebi
2014  73%O Vendulce a drakovi
2013  84%Chci být dospělý
2014  100%Nejdůležitější věc na světě

Kniha Prázdniny v nebi je v