Právo na vraždu

Právo na vraždu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137607/bmid_pravo-na-vrazdu-fOo-137607.jpg 4 33 13

Devět napínavých příběhů o lidech, kteří mají právo na vraždu. Je to ale pravda? Jsou členové Posledního soudu vykonavatelé spravedlnosti, nebo jen obyčejní zabijáci? Můžete se spolehnout na duchy, co vás při seanci varují před masovým vrahem? Můžete věřit vidinám, ve kterých muž, s nímž jste se právě setkali, vraždí vaši dceru? Jak se má rozhodnout věčná smolařka na chlapy, když jí přítel nabídne pomoc při vraždě? Smí senátorka zlikvidovat nájemného vraha, kterého na ni najal nevěrný manžel? A co byste udělali vy, kdybyste dostali dopis, ve kterém je jméno a adresa toho, kdo dostal za úkol vás zavraždit?... celý text

Marcik7
11.08.2022 2 z 5

Detektivní povídky. Měla jsem poněkud jinou představu, bylo to poněkud krkolomné, místy nepravděpodobné, ale dalo se to přečíst.

postrach
10.06.2021 2 z 5

Opravdu divne povidky.Nektere lepsi jine horsi.Uplne mi nesedi styl.

kolacky
15.05.2021 4 z 5

Pokračování podivných povídek postrádajících podezřelého pána poněkud pohřebního popisu.

Iki1
21.02.2020 5 z 5

Kratší detektivní povídky jsou skvěle vymyšlené a nádherně vygradované. Většinu z nich jsem četl se zatajeným dechem a těšil se na rozuzlení. A právě rozuzlení mě téměř vždy překvapilo. Ano, takto má vypadat česká detektivka. I když se odehrává v Americe. Zbytečně neprodlužovaná, akční, s perfektně plynoucím dějem.

perpe2a
14.10.2018 4 z 5

Povídky moc nečtu, mám raději plynulý děj, ale tato kniha se mi moc líbila. Povídky jsou zajímavé a všechny mě zaujaly. Doporučuji a určitě se pustím do další knihy autorky.

Danago
19.03.2018 4 z 5

Povídková knížka, která se velice dobře četla. Podle mě byly povídky dostatečně dlouhé a šly rovnou k věci. Některá povídka mě bavila víc některá míň. Nejvíc mě zaujala povídka Právo na vraždu a Poslední spravedliví. Knížka se četla velice dobře.

dagmar5477
27.02.2018 5 z 5

Překvapivě vydařené a velmi čtivé povídky.

Mil@n
12.08.2016 5 z 5

Výborné povídky, doporučuji.

LéňaS.
12.05.2015 5 z 5

Já jsem začala číst romány a tohle je jiné. Možná ještě lepší. V románech jsou dialogy, scény s výslechy, je to vtipné. Tohle je "hlubší" a temnější. Povídky jsou skvělé! Měla jsem je s sebou v nemocnici a kolovaly po oddělení. Ženám se líbily, ale nevím, jak by reagovali chlapi :) Mně se líbí duchařské příběhy. Nejvíc o ženě, která se účastní seance. Pokud chcete logické příběhy, tak tady s logikou neuspějete. Je tu i duchařina, ale to se mi zrovna líbilo.

Safienka
04.03.2015 2 z 5

Už takovou dobu přemýšlím o tom, co k této knize napsat. Začala jsem ji číst, neboť jsem byla zvědavá, jestli bude čtivá jako kniha předchozí od stejné autorky. Bohužel jsem byla zklamaná. Soubor devíti povídek mě moc nenadchl. Celkově mě zaujaly pouze dvě povídky, a to: Já a ona a Diana, bohyně krásy. Vůbec by nebylo od věci, kdyby byly delší a obsáhlejší. Téma tohoto díla se mi každopádně líbí, Právo na vraždu je velice dobře uchopitelné, přesto mě v tomto podání nenadchlo.

Patlalca
10.05.2014 4 z 5

Moje první kniha od této autorky. Velmi mě povídky chytly a jen doufám že ty další knihy co od této autorky přečtu budou ještě lepší. :-)

Marie F.
19.02.2014 5 z 5

Víc se mi líbily povídky Chuť na hřích, působí profesionálněji. Tyhle jsou zase víc srdeční záležitost a umím si představit, že čtenářky se v nich najdou. Mně se líbily duchařské a ty co řešily věci mezi nebem a zemí. Baví mě autorčin styl psaní

Katuska001
22.02.2013 5 z 5

Knihu jsem odkládala, protože minulé povídky Noc, kdy jsem měla zemřít mě moc neuchvátily, ale byla jsem příjemně překvapená. Knížka obsahuje hezké, čtivé a jednoduché detektivní povídky, psány svižně, nesetkáte se zde s žádnými zdlouhavými popisy a mají překvapivé pointy.

detektivní a krimi povídky

Veronika Černucká
česká, 1979
2012  66%Tajemství sedmi ještěrek
2016  82%Poslední modlitba
2013  81%Chuť na hřích
2014  71%Naše heslo Apokalypsa
2012  79%Právo na vraždu

Kniha Právo na vraždu je v