Pravda o večnosti

Pravda o večnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174742/bmid_pravda-o-vecnosti-X4b-174742.PNG 4 7 3

Macy mala pred sebou celé leto, no takmer všetok čas mala stráviť bez svojho priateľa Jamesona nudnou prácou v knižnici a učením sa na skúšky. Ale niekedy sa udejú aj neočakávané veci – ako napríklad stretnutie s Wesom a jeho zábavou partiou priateľov. Alebo projekt jej sestry na renováciu zanedbaného plážového domu, ktorý v nej a v jej matke prebúdza hlboko pochované spomienky na bolestnú stratu Macinho otca. No občas sa to všetko dokáže aj poriadne zamotať. Keď Macy stretne niekoho ako je Wes – chalana s minulosťou a udivujúcim umeleckým talentom – jej život už nie je ako predtým. A tak začína uvažovať o tom, či je naozaj lepšie ostať uzavretá, tak ako si až doposiaľ myslela, alebo sa odhodlať vyjsť zo svojej ulity...... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

The Truth About Forever , 2004

tresen
tresen
24.04.2021 4 z 5

Kniha mě vtáhla, příběh není nový, ale je uvěřitelný a ukazuje, jak málo někdy stačí udělat, aby se život začal měnit k lepšímu a ti, kdo nám začnou házet klacky pod nohy jsou překvapivě ti nejbližší, protože mají z naší změny strach,strach, že nás ztratí. Určitě si knihu ještě někdy přečtu, fakt se mi líbila, mám z ní moc příjemný pocit.

27.10.2016 1 z 5

čteno slovensky když u nás se nechystá a moc mě nezaujala takové o ničem tlachání

27.01.2014 1 z 5

škoda ze vysla jen slovensky :((

věčnost

Sarah Dessen
americká, 1970
2012  79%Poslouchej!
2011  70%Ukolébavka
2013  83%Pravda o večnosti
2022  63%Jedeme v tom spolu

Kniha Pravda o večnosti je v