Pozor, volám všechny hračky!

Pozor, volám všechny hračky! https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147337/pozor-volam-vsechny-hracky-147337.jpg 5 23 7

Leporelo pro předškolní děti rozvíjející jejich slovní zásobu na půvabných ilustracích hraček, věcí a činností, které děti obklopují.

ladyfromskye
03.08.2022 3 z 5

Já vám nějak nevím, přišlo mi to takové nemastné, neslané... prostě neurazí, nenadchne... Asi mi není nijak líto, že jsem o tuhle knížku v dětství přišla. Co se mi ale líbí, to je ta výzva k hledání věcí na obrázcích. Pro prcky ve věku okolo dvou, tří let super věc.

magnolia
24.02.2022 5 z 5

Z vodovodu voda padá, talíř nastavuje záda.
Kdo z vás pozná, co tu je, ať ty věci jmenuje. Co je to?
Obyčejná krása.

Kontryhelka
18.02.2022 5 z 5

Nezapomenutelné a nostalgické. Krásné kresby, ani po létech neztrácí svůj půvab.

Litocha
04.01.2020 3 z 5

Netvrdila bych, že je to leporelo pro předškolní děti. Se čtyřletým synem jsme ho prohlídli a přečetli, ale ukazovat a popisovat obrázky ho bavilo jen do tří čtvrtin. Připadalo mi, že je pro něj úkol moc jednoduchý. U knížek si většinou povídáme, jak se asi právě postavy cítí, proč se něco stalo právě takhle nebo jak to asi bude dál (třeba podle obrázků), takže pojmenovávat hračky nebo věci na koupání už ho moc nebaví. Pro opravdu malé děti je to ale určitě hezké leporelo s příjemnými verši osvědčené autorky (ale má i spoustu mnohem lepších!) a obrázky osvědčené ilustrátorky, dlouhé tak akorát na udržení pozornosti.

neolitka
22.06.2017 5 z 5

Krásné leporelo. Syn při utírání nádobí si povídá jedno z říkadel :-)

Leňa287
13.02.2017 5 z 5

pozor, volám všechny hračky! Vláček vjíždí do zatáčky............ Na tohle se nezapomíná.

Maryška
01.02.2015 4 z 5

Jako dite jsem to milovala, peclive studovala obrazky a nektere verse mi zneji v hlave dodnes.

leporela leporela Albatros leporela SNDK

Autoři knihy

Milena Lukešová
česká, 1922 - 2008
Eva Veberová
česká, 1926

Kniha Pozor, volám všechny hračky! je v