Pozor na svoje priania

Pozor na svoje priania https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144963/pozor-na-svoje-priania-144963.jpg 4 109 9

Počertěná / Počertená série

Ďalšie pokračovanie Angeliných dobrodružstiev. Angel chce dokázať sama sebe (a aj svojmu diabolskému otcovi), že si so svojimi schopnosťami poradí. S kamarátkou Gabi sa rozhodnú, že pomôžu Maxovi, najneobľúbenejšiemu chlapcovi v škole. Angel sa sústredí na splnenie všetkých Gabiných prianí a Gabi si z celého srdca želá, aby bol Max populárny. Lenže veci sa začnú zamotávať... Dokáže Angel prijať pomoc svojho otca? Bude Max spokojný so zmenou a bude Angel vďačný?... celý text

natkazakova
22.08.2020

Tahle knížka mě velice bavila. Z názvu jsem byla trochu zaskočená a moc se mi knihu číst nechtělo. Nakonec jsem se rozečetla a začalo mě to bavit. Při zpomínce na tuto knížku jsem si po roce půjčila v knihovně další díl. Je to super!

Pasadenka
30.12.2019 5 z 5

Z knížky, která se zdála zajímavá, i když ano přiznávám, pro děti se stala jedna z mích nejoblíbenějších sérií. Angel je jednoduše naprosté zlatíčko a je maximálně roztomilá. Konečně dětská knížka, která stojí za to. I když se nesnaží být vůbec mimo svou věkovou hranici, dokáží si v ní najít to své i některé starší ročníky, a to rozhodně nebývá zvykem. A tedy zcela neobjektivně 5 hvězdiček!

lucinkahrbkova
03.03.2018

před asi rokem jsem si zkusila a moc mě nebavila ale minulý týden jsem si znovu půjčila v knihovně a no prostě ta kniha se čte sama dnes jsem dočetla i čtvrtý díl a pouštím se opět do prvního jsem ráda že jsem jí dala ještě jednu šanci

Marthas
17.07.2015 3 z 5

Skvělá knížka na odreagování, v době nemoci, jen jsem u tohoto dílu musela zkousávat scény, které už asi mou věkovou skupinu moc nezajímají..(

Always a reader
29.10.2014 5 z 5

I třetí díl Počertěné se mi moc líbíl. Je super a strašně se těším až budu mít možnost přečíst si čtvrý díl.

Cat-Ance
01.08.2013 5 z 5

Líbí se mi nápad,spád a vtipnost knihy.

Adele02
16.05.2013 4 z 5

D.L. si získal moje srdce... Angel a Gabi jsou prostě největší způsobitelky trapasů xD

Ellkarka
16.04.2013 3 z 5

Na tuhle knížku jsem narazila v knihovně, no a jelikož byla jako nová, tak jsem ji hned čapla a nechala na doma :D Považovala jsem ji, za takové ty holčičí románky a taky tak aji je, ale nádherně se četla já jsem ji doslova "schlamstla" za asi tři, čtyři dny a to se mi stalo snad u první knížky, co jsem četla. Mě většinou trvá většinou půl roku než něco přečtu i když mě to baví. Jak říkám, četla se hodně rychle, protože kapitolky dostava jsou tak po pěti stránkách, tak si to pěkně rozkouskuješ.Ze začátku čtení jsem se lekla, co to je za pohádku, protože otec hlavní hrdinky je lucifer. To bych vytkla překladači knížky, přijde mi, že ďábel by byl mnohem sympatičtější :) Ale jak jsem se rozečetla, tak jsem se do toho i trochu dostala a trochu zasmála.

Kleo326
06.04.2013 5 z 5

Knížka tak trochu odpovídá mě a mojí kamarádce. :)