Posedlost

Posedlost https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119586/temne-vize-posedlost.jpg 4 417 41

Temné vize série

Skupina středoškoláků s paranormálními schopnostmi, kteří se sešli v Zetesově institutu, aby své nadání rozvíjeli, odhalí skutečné záměry výzkumného týmu a musí utéct. Mají jedinou naději, a tou je záhadný bílý dům, který všichni viděli ve společném snu. Kromě obtížné cesty je však čeká i řešení dalších problémů a vztahů. Od osudné noci, kdy všichni utekli ze Zetesova institutu, se Gabriel změnil. Přestože Kaitlyn jeho podivínské chování děsí, zároveň ji to k němu přitahuje a chce zjistit, co za tím vězí. Současně se začínají dít zvláštní věci, které naznačují, že je jim v patách někdo, kdo má stejné schopnosti jako oni sami… Podaří se jim najít bílý dům? Nebo už je pro ně příliš pozdě? Druhý díl napínavé série Temné vize.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Possessed , 1995

Alethea_k
29.01.2022 4 z 5

Potěšilo mě, že jsou na útěku. Zase hrozně naivní, hl. hrdinové moc důvěřiví, ale utíká to samo, přečtené za chvilku a o zábavu máte postaráno. Odpočinkovka.

Veronikados
31.07.2020 4 z 5

Kniha byla opět spíš průměrná. Pokud si pamatuji, líbila se mi o trošičku více než první díl, snad kvůli Gabrielovi. Na vyprávění z pohledu třetí osoby jsem si už vcelku zvykla a brala to jako takovou nedílnou součást. Jinak doporučuji, hodnocení 85% (4.3 hvězdičky)

janelka2
14.05.2019 3 z 5

No až na to, že už mě začínají štvát nehynoucí láska během jednoho týdne tak celkem dobré. Je to takové jednodušší asi pro mládež. Poslední díl si ale určitě přečtu.

Ivka14
02.09.2018 4 z 5

Druhá kniha mě bavila méně než první. Kdyby autorka chtěla, mohla z těch tří udělat jednu. Ale jinak doporučuji a moc se těším na poslední dil.

LMFantasy
28.09.2017 4 z 5

Opäť skvelé čítanie, síce tu už mi Kait troška išla hore krkom, ale inak super :)

KateChatt
18.03.2017

V tomhle díle mě často štvala Kait, s tím svým "Rob tohle, Rob tamto'' a taky tím jak moc věřila, že v Bílém domě vyřeší všechny jejich problémy, na druhou stranu ji trochu chápu, prostě chtěla mít naději. Co se týče ostatních, tak ti všichni jsou úžasní.

Tigergirl
18.11.2016 4 z 5

Tak musím říct, že druhý díl je mnohem povedenější než ten první.... Jednička nebyla špatná a od jejího pokračování jsem mnoho neočekávala, přesto jsem se ale dala do čtení a jsem za to ráda :) Rozjezd byl trochu pomalý, ale potom už jsem knihu hltala a byla zvědavá na další a další kapitolu, tak že jsem ji dočetla skoro za jediný den :)

aria12300
22.10.2016 5 z 5

Sice Upíří deníky jsem nečetla, ale vím podle seriálu, ale Temné vize jsou prostě krásné. Od jedničky jsem se nemohla odtrhnou a dvojku jsem přečetla hned za den. Dokonce mi vehnala slzy do očí což se stalo poprvé u mých knih. Prostě mi bylo Gabriela až moc líto, že se k němu všichni chovají nepřátelsky. Doufám že se v posledním díle vše vysvětlí :)

Nikiny
20.03.2016 3 z 5

Jednoduše napsané vyprávění o 2 chlapcích a 1 dívce (podobné upířím deníkům)

M.S.
18.01.2016 1 z 5

Moje hodnocení asi nejspíš ovlivňuje fakt, že sci-fi ani fantasy nejsou zrovna můj šálek kávy, na druhou stranu mi tohle přišlo opravdu nudné. Akce a "napětí" tam sice jsou, rozhodně jsem u toho ale neměla pocity, že nemůžu přestat číst. Nijak mě to nechytlo, a tak po pár dnech jsem po knize ani nevzdechla. Taková jednorázovka, když už vážně nemáte co číst. (Ano, přesně tak jsem se ke knize dostala.)

pejty
12.01.2016 2 z 5

Druhý díl Temných vizí je oproti prvnímu mnohem lepší. Je malinko napínavější, trochu akčnější, ale pořád to není kniha, na kterou bych rád vzpomínal.

Eleanor-ka
18.07.2015 4 z 5

2. díl byl pro mě po jedničce trochu strohý. Už se mi to nečetlo tak lehce jako jednička, ale i tak musím autorku pochválit, protože při scénách jejího energetického upíra jsem zatajovala dech! Gabriel je pro mě jasnou volbou a těším se na vyvrcholení této série.. protože je jednoznačně vyjímečná.

Teraslík
23.06.2015 5 z 5

Super kniha, ale já bych prostě chtěla aby byli Gabriel a Kait spolu, ale to se mi asi nesplní! Doporučuji.

Always a reader
28.10.2014 5 z 5

Jak jinak než boží!! Prostě knížky od L. J. Smith bych mohla číst pořád

Lenka.Vílka
31.08.2014 4 z 5

Dobre pokracovani, presto se nemohu vyhnout souhlasu s myslenkou nekoho jineho (uz ted nevim, u jake z jejich serii to bylo zmineno)...postavy jsou jako pres kopirak vsech jejich ostatnich postav...ale v tomhle pripade mi to nevadi...sice me v tomhle pripade nic nemuze prekvapit, ale tohle me bavi...uz se nemuzu dockat posledniho dilu, jestli se mi potvrdi myslenka, krera me provazi uz od prvniho dilu, tak jsem zvedava, jestli se mi to potvrdi...ale tenhle byl o trochu (jeden den oholeny a dorostly chloupek) lepsi...

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mně se to líbilo. Díky

TheB
18.07.2014 3 z 5

Tahle knížka se mi líbila asi trochu víc než první díl. Ale Kaitlyn mi někdy přijde taaak naivní! Přijde mi, že je moc dětská. Nebo já jsem už možná moc stará.. :D No, ale díl se mi líbil asi nejvíc z celé série :) Možná jsem jí mohla dát víc než 3 hvězdičky, ale když to porovnám s jinýma knihama ve stejném žánru.. nechám tři * :)

martina5069
08.07.2014 4 z 5

Musím dát o jednu hvězdičku míň protože ten předešlý díl se mi líbil víc. Chtěla sem si dát na chvilku pauzu od temných vizí a začít číst něco jinýho ale nakonec sem otevřela i trojku. Uvidíme jak to všechno dopadne :-)

janet1234
27.05.2014 4 z 5

Snadno a rychle se cte,kniha se mi velice libi,uz se nemuzu dockat na posledni dil!

KriKri
04.05.2014 3 z 5

Nenáročné, oddechové čtení. Knížka se mi četla dobře a zatím se mi líbí víc než opěvované Upíří deníky, které jsou pro mě po čtvrtém díle naprostou slátaninou. Uvidíme, co přinese poslední třetí díl.

horory pro dívky

Lisa Jane Smith