Popel půlnoci

Popel půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171516/bmid_popel-pulnoci-8Jv-171516.jpg 4 150 23

Půlnoční rasa série

< 6. díl

Popel půlnoci je šestým pokračováním milostné ságy Půlnoční rasa. Na pozadí dramatických událostí, odehrávajících se v tajemném světě upírů se rozehrává příběh plný vášně, zrady a nečekaných zvratů. Osamělý a zoufalý Andreas Reichen je pevně rozhodnutý krvavě pomstít vyvraždění všech svých blízkých, které má na svědomí mocný a nemilosrdný upír Wilhelm Roth. Nezastaví se před ničím a neváhá přitom využít ani svou bývalou milenku Claire jako nic netušící figurku v této smrtící hře.... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

Ashes of Midnight , 2009

Mi-šu-le
01.03.2024 5 z 5

Já si to užila, nechtělo se mi knihu ani dočíst, protože je to "poslední" díl, nicméně už objednávám sedmý díl v originále a nemůžu se dočkat. Andreas má pro mě jednu z nejlepších schopností ideální k boji, ačkoli není bojovník Řádu. Za mě opět povedený díl, který navíc budí zvědavost číst dál, protože je spousta otázek co s Prastarým a co s Dragosem.

Artep071
24.02.2024 3 z 5

Claire je pěkná husa.

Kocicakmartinek
29.01.2023 5 z 5

Tato kniha byla ze všech předešlých asi nejslabší i tak si zaslouží plný počet, protože ty předešlé byly jednoduše peckové

munka
05.12.2022 3 z 5

Na Andreasa som sa tešila, ale bola som trochu sklamaná. Zaujímavá zápletka, ale niečo mi tam chýbalo.

Pain
28.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Na Adreasův příběh jsem se těšila, ale žádná hitparáda to nebyla. Škoda.
Je škoda, že nejsou přeloženy další díly. Jako oddechovka to docela ujde.

SPOILER!!!
Zajímalo by mě, co bude s prastarým, který utekl.
Když jsem se dívala na oficiální stránky autorky, tak je ještě pět dílů této série. Poté je Půlnoční rasa - další generace, která se má odehrávat 20 let poté (má být o Miře).

moudivlacek
24.01.2021 4 z 5

Další pohnutý příběh bojovníka Řádu a jeho Vyvolené. Pro pochopení je lepší číst opravdu díly po řadě, pak mnohé pochopíte. Každopádně boj dobrých a zlých upírů pokračuje. Reicher je ve svém osobním prokletí na stezce za svou pomstou, když se setkává s bývalou přítelkyní a milenkou. Jejich setkání však není zrovna "růžové".
Boj Řádu a Draguse pokračuje, tak kde jsou další díly, abychom se dozvěděli, jak to končí?!!!

JáŠárka
01.01.2021 3 z 5

Další díl o dalším starém "bojovníkovi" a jedné vyvolené. Musím říct, že ostatní díly mě chytli mnohem více. Tady jsem se nemohla začíst, nudila se... Ke konci to konečně začínalo mít grády a najednou poslední tečka. Škoda, že se nedozvíme víc z dějové linky (v češtině). K přečtení to bylo, ale za mě rozhodně nejslabší díl.

marie2577
03.12.2020 2 z 5

Hezké svezi

johana3160
02.09.2020 3 z 5

(SPOILER) Zacatek byl a prostredek byl na prd. Stejne jako jine ctenarky, nemohla jsem se zacist. Furt jsem odbihala delat cokoli jineho, ale uz jen protoze je to “posledni” kniha jsem ji chtela docist, no a vyplatilo se.
SPOILER: konec byl mnohem pusobivejsi, konecne me to chytlo a ja to zhltla jako jednohubku, pekne se nam to zamotava, s presunem prastareho jsem cuchala pruser a je tam. No skoda, ze dalsi knihy prelozene nejsou. Ale mozna je to i dobre a clovek si muze domyslet sam jak to dopadne a nemusi se zabyvat upadajicim stylem autorky. Protoze tahle kniha byla bohuzel propad a mozna, proto neprekladali dal.. no kdo vi. Kazdopadne pokud nekdo potka nejaky funpreklad, dejte vedet. Ja dam vedet az se naucim anglicky a prectu si to (sarkasmus)...

Evka3814
11.12.2019 5 z 5

Prostě zbožňuju upíry;) super počtení. Akorát mě mrzí že to v tom nejlepším je to utíplí:( a už nejsou vydána pokračování

jitka7
04.10.2019 4 z 5

Na Andrease jsem se těšila od první knihy, kde se objevil. Jsem ráda, že dostal také svůj prostor. Příběh se posunul zase dál a je pořád zajímavější. Celá tahle série se mi líbí, jen je škoda, že už u nás nevyšly další knihy.

miruska1
06.09.2019 5 z 5

Cela seria je super. ale čo má naštvalo je že ďalšie časti proste nevišli. takže pribeh ktory prechadza všetkymi knihami ostal neuzavrety. ........

Majuš333
10.03.2019 4 z 5

Uff...takže za mňa totálna slabota. Mala som veľký problém sa do príbehu začítať a tak to aj ďalej pokračovalo... Myslím, že som tento diel čítala asi týždeň a zámerne ho odkladala. Vtiahlo ma to, až keď sa na scéne objavila stará partia bojovníkov Rodu a ich Vyvolené. Len kvôli nim dávam 4*. Andreas mi teda vôbec k srdcu neprirástol a Claire mi bola veľmi nesympatická. Mrzí ma, že nebolo preložených už viac častí.. Určite by som chcela poznať príbehy ostatných bojovníkov (najmä Lovcov) a tiež zistiť ako to nakoniec dopadne s Prastarým.

AKO
24.06.2017 5 z 5

Ani šestý díl této série nezklamal. Konečně dosáhl svého štěstí i Andreas, překonal svého ohnivého démona a pomstil svou temnost. Už se neumím dočkat dalšího dílu. Doufám, že v něm autorka pořádně zaangazuje prastarého.

Adriana21
14.05.2017 4 z 5

Kniha se mi četla opravdu dobře, zajímavý děj, fajn postavy. Jen je škoda, že u nás už víc dílů nevyšlo :( Ráda bych si přečetla další.

Fei
28.03.2016 4 z 5

Škoda, že u nás nevyšly další díly. Letos má vyjít už 14 díl.:(
Hlavně jsem zvědavá na příběh Lovce:)

nai.ivka
22.06.2015 5 z 5

Je to dobrá oddychovka, napínavé, dobrodružné, celkem rychle jsem si zvykla i na upíry, je to něco jako seriál, kde každá kniha má jinou dvojici z party. Těším se na další díly.

tejinka7
28.10.2014 5 z 5

Knížka mě moc mile překvapila, četla jsem všech pět předešlích knih série a tahle je jednoznačně mezi nejlepšíma....rozhodně stojí za to si jí přečíst a když už jsme u toho tak i celou skvělou sérii Půlnoční rasy :)

barborelka
22.04.2014 3 z 5

Další příběh bojovníka a jeho vyvolené ;-) hodnotím kladně vůči předešlému dílu, tohle bylo mnohem lepší, ale TOP už to není...bohužel...celý příběh mi přijde roztahaný a situace kolem Prastarého je zatím dost tajemná....Uvidíme co přinesou další knihy ;-)

bibi.r
13.04.2014 2 z 5

Tenhle díl se mi zdál o něco lepší než díl předchozí, takže dávám o hvězdičku víc.

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)