Pomsta prichádza potichu

Pomsta prichádza potichu https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342454/mid_pomsta-prichadza-potichu-bGb-342454.jpg 4 8 3

Život Olívie Walterovej plynie podľa predstáv. Je šťastná, zadaná a úspešná v tom, čo robí. Je obľúbenou spisovateľkou hororov. Všetko sa však končí, keď sa vyberie s partiou priateľov na dovolenku do náručia hôr. Olívia sa stáva svedkom podivných zážitkov. Po niekoľkých zvláštnych udalostiach si uvedomí, že podobné strašidelné situácie zažili jej postavy v románoch. To ju začína desiť. Netuší, kto ju tak nenávidí. Môže to byť naozaj hocikto. Žiarlivá kamarátka či prízrak z minulosti, ktorý sa votrel do ich partie. A čo ak je to muž, ktorý tvrdí, že ju miluje? Alebo nebodaj najlepšia priateľka? Podozrenie padá aj na jej šéfa. No čo ak je to všetko iba výplodom jej fantázie? Napokon za ňou prichádza niekto, koho by pred svojimi dverami nečakala. Pomôže jej zistiť pravdu alebo ju zavedie priamo do záhuby? A vôbec, môže ešte niekomu veriť?... celý text

Katalina23
19.08.2021 5 z 5

Určite odporúčam knihu
Zaujímavá od prvej strany a neskutočne napínavá
Prečítana veľmi rýchlo
Zaškodnika som najprv tipovala ale zmýlila som sa nečakala som túto osobu

Jurajovamaka
04.02.2021 5 z 5

Túto knihu som prečítala jedným dychom, zaujala ma...určite O D P O R Ú Č A M ďalej ;-)

PollyFrank
26.05.2020 5 z 5

Pri knihe som si sprvu krásne oddýchla a nakoniec sa všetko zvrtlo na veľký „nervák“, ktorý som dočítala s citeľným napätím. Hlavný záškodník bol pre mňa obrovské prekvapenie. Nikdy by som ho neuhádla! Ale práve tak to má byť!

Kniha Pomsta prichádza potichu je v