Polská ruleta

Polská ruleta

Antologie sedmnácti polských různorodých povídek. Jsou zde obsaženy práce nejlepších součastných polských autorů a zároveň kniha předkládá průřez tím nejlepším, co moderní sci-fi a fantasy tvorba našich severních sousedů nabízí. Námětově se povídky shromážděné v této knize pohybují od rytířské fantasy až k humoru na pokraji smrti, od drsné klasické space opery až k myslivé vizi dle Gaudího. Není zde nouze o napětí a překvapivé pointy. Doufáme, že se Vám tento výběr polských povídek bude líbit a pomůže Vám trochu se orientovat ve sci-fi produkci našich sousedů.

méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17702/polska-ruleta-17702.jpg 3.67
Sci-fi, Antologie, Fantasy
Vydáno:, Laser
Více informací...

koumes731
14.12.2014

Tak povídky rozličné kvality, ale polské povídky jsou kvalitní a nám blízké. 4 *.

Harry_
28.08.2013

Povedená antologie, která ukazuje, že polská SF/fantasy je evropská špička a netvoří ji jen Sapkowski (který se zde též mihne jednou povídkou).

Pavel Weigel

Pavel Weigel