Pokrevní příbuzní 2

Pokrevní příbuzní 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/7529/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-7529.jpg 4 122 12

Pokrevní příbuzní série

Kdo řekl, že chodit s upírem je snadné? Ravenin noční vztah s její nesmrtelnou láskou Alexandrem je rozhodně riskantní, ale ještě nebezpečnější začne být, když se ve městě objeví Alexandrův poloupíří bratranec. Claude a jeho banda pátrají po úkrytu lahviček s krví, které je mohou změnit v čistokrevné upíry. Na jejich pátrání vrhá stín prastará rodinná pře a oni udělají cokoliv, aby fióly dostali do rukou. Raven a Alexandr musí rychle vymyslet plán, jak je přechytračit. Nebude však samotné lákadlo fiól pro Raven představovat větší nebezpečí, než si dokáže představit? A neprohloubí to její dilema ohledně možnosti stát se upírkou? ... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Zoner Press

Blood relatives 2 , 2008

hippiesak
05.02.2022 4 z 5

Ta grafika je fakt super. Hodně povedená manga. Příběh je pro mladší spektrum, ale nakreslený je to fakt moc dobře!

Brambu
11.09.2018 3 z 5

A i pokračování se nese ve stejném duchu. Stále je to takové rozmilé počtení. Seznamujeme se tu navíc s dalšími postavami příběhu a děj se nám začíná pěkně zamotávat. Inu stejně jako ve Stmívání, nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá.

MinaHawke
23.07.2018 4 z 5

Opět hezká kresba a i příběh byl dobrý.

Luccy78
07.10.2015 3 z 5

Pěkný komiks, hezké obrázky, ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů.. Co je ale příjemným bonusem, na konci knihy trochu autorka odhaluje zákulisí vzniku této mangy, ukazuje kresby hlavních postav a jejich návrhy a představy samotné kreslířky Rem.

vlkove
15.12.2014 4 z 5

Skvělé a stejně dobré pokračování komixu o Raven a Alexandru. Ilustrace jsou krásné děj zajímaví, postavy sympatické co více si přát?

HiNataLi
18.10.2013

Pokračování bylo příjemně podané, nic násilného. Líbilo se mi. :)

orangerose
05.03.2013 5 z 5

úžasný díl stejně jako první , napínavý děj , co dodat skvělý komix :D

Dandulka
14.10.2012 5 z 5

I druhý díl byl moc fajn. Nejsem na komiksy, ale tohle se mi fakt líbilo.

TessDragon
10.07.2012 5 z 5

Další pokračování Upířích polibků. Nádherný příběh a k tomu pěkně nakreslená manga. Raven a Alexandr jsou spolu naprosto úchvatný i když netradičný pár.

Selendra
22.11.2011 5 z 5

Krása, co k ní říci jiného? :)

Lusa
05.04.2011 5 z 5

Tak tady se mi líbili ilustrace na konci knihy, hlavně jak si upírci čístí zoubky XD

Addie
01.04.2011 3 z 5

Už to není taková senzace jako poprvé, ale Raven s Alexanderem v mých očích jako dvojice snad nikdy nepohasnou...

upíři komiksy fantasy

Kniha Pokrevní příbuzní 2 je v