Pokrevní příbuzní 2

Pokrevní příbuzní 2

Kdo řekl, že chodit s upírem je snadné? Ravenin noční vztah s její nesmrtelnou láskou Alexandrem je rozhodně riskantní, ale ještě nebezpečnější začne být, když se ve městě objeví Alexandrův poloupíří bratranec. Claude a jeho banda pátrají po úkrytu lahviček s krví, které je mohou změnit v čistokrevné upíry. Na jejich pátrání vrhá stín prastará rodinná pře a oni udělají cokoliv, aby fióly dostali do rukou. Raven a Alexandr musí rychle vymyslet plán, jak je přechytračit. Nebude však samotné lákadlo fiól pro Raven představovat větší nebezpečí, než si dokáže představit? A neprohloubí to její dilema ohledně možnosti stát se upírkou?
méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/75_/7529/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-7529.jpg 4.268

Pokrevní příbuzní (2.)

Blood relatives 2 (2008)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Zoner Press
Více informací...

Lenna75
23.10.2015

Malinko lepší a delší děj než u prvního, moc pěkná oddychovka s upíry. ^^

Luccy78
07.10.2015

Pěkný komiks, hezké obrázky, ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů.. Co je ale příjemným bonusem, na konci knihy trochu autorka odhaluje zákulisí vzniku této mangy, ukazuje kresby hlavních postav a jejich návrhy a představy samotné kreslířky Rem.

vlkove
15.12.2014

Skvělé a stejně dobré pokračování komixu o Raven a Alexandru. Ilustrace jsou krásné děj zajímaví, postavy sympatické co více si přát?

HiNataLi
18.10.2013

Pokračování bylo příjemně podané, nic násilného. Líbilo se mi. :)

Dandulka
14.10.2012

I druhý díl byl moc fajn. Nejsem na komiksy, ale tohle se mi fakt líbilo.

RoseDawson157
10.07.2012

Další pokračování Upířích polibků. Nádherný příběh a k tomu pěkně nakreslená manga. Raven a Alexandr jsou spolu naprosto úchvatný i když netradičný pár.

Selendra
22.11.2011

Krása, co k ní říci jiného? :)

Lusa
05.04.2011

Tak tady se mi líbili ilustrace na konci knihy, hlavně jak si upírci čístí zoubky XD

Addie
01.04.2011

Už to není taková senzace jako poprvé, ale Raven s Alexanderem v mých očích jako dvojice snad nikdy nepohasnou...