Pokrevní příbuzní 1

Pokrevní příbuzní 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4911/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-4911.jpg 4 139 16

Pokrevní příbuzní série

Úplně poslední věc, kterou Raven a její upíří přítel Alexander potřebují, je další překážka v jejich nočním vztahu – ale na obzoru se vznáší velký problém, když Raven s Alexandrem objeví čtyři čerstvě vykopané hroby s prázdnými rakvemi uvnitř. Když se na liduprázdném Dullsvillském hřbitově usadí parta upírů, Alexander zjistí, že tuhle nesourodou bandu vede jeho vlastní upíří bratranec, Claude Sterling. Šokující zjištění! Claude a jeho děsivá parta pro pár představuje jen další problémy, zvlášť když je Raven potká za denního světla na úplně posledním místě, které by ji napadlo. Co by mohl Claude a jeho vetřelci chtít – nebo hledat – v Dullsville? ... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Zoner Press

Blood relatives 1 , 2007

hippiesak
04.02.2022 4 z 5

Manga pro děcka 12-16let (cca, hódně cca, páč je mi 40 a baví mě to taky) :))) On ten příběh není zase nějak extra duchaplnej, ale super kresba. REM má super detaily. Textu poskromnu. A příběh? Stačí si přečíst anotaci ;)

kristyna3010
13.04.2020 5 z 5

Můj první komiks. Hodně se mi líbil. :)

katie1698
25.01.2019 5 z 5

Jedna z mých prvních mang. Tématiku upírů miluju a tenhle příběh je jak stvořený pro takové dušičky. Každý díl byl úžasný a místy napínavý. Příjemné čtení pro slečny.

Brambu
10.09.2018 3 z 5

Bylo to takové hezké, milé. Alespoň jsem se na chviličku vrátila do svých mladých let, kdy mě upíří tématika dosti brala. Takové komiksové stmívání řekla bych a už jsem moc zvědavá na pokračování.

MinaHawke
23.07.2018 4 z 5

Moc se mi líbila kresba a i příběh nebyl špatný.

Luccy78
07.10.2015 3 z 5

Pěkný komiks, hezké obrázky, ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů.. Co je ale příjemným bonusem, na konci knihy trochu autorka odhaluje zákulisí vzniku této mangy, ukazuje kresby hlavních postav a jejich návrhy a představy samotné kreslířky Rem.

vlkove
15.12.2014 4 z 5

Můj první komiks :) Obrázky jsou krásné, hlavní hrdinové jsou sympatičtí.
Ale dopuručuji nejprve přečíst klasicky psané knihy série Upíří polibky, děj pak dává větší smysl. Jinak doporučuji a dávám 4 hvězdy.:)

HiNataLi
18.10.2013

Musím přiznat, že když jsem knížku poprvé vzala do ruky, moc jsem od ní nečekala, obzvlášť, protože se naše první setkání krylo s návalem upířích příběhů, po úspěch Stmívání. Byla jsem příjemně překvapena. :)

Lira
15.03.2013 5 z 5

Příběh je zajímavý a nějaké obrázky byly i moc pěkné. Jistě si přečtu brzo i knihu.

orangerose
05.03.2013 5 z 5

můj první komix který jsem četla, líbí se mi moc , že jsem byla nedočkavá na další díl :)

Dandulka
08.10.2012 5 z 5

Trochu mě zaskočilo, že se jedná o komix, ale nakonec se mi to líbilo. Tak jsem zvědavá na další díl.

TessDragon
10.07.2012 5 z 5

Nádherný příběh a k tomu pěkně nakreslená manga. Raven a Alexandr jsou spolu naprosto úchvatný i když netradičný pár.

Gahanka
18.02.2012 3 z 5

Vcelku nic moc, ale na oddych dobrá knížečka.

Selendra
22.11.2011 5 z 5

Mám ráda mangu a tahle mě opravdu nadchla :) Sice není od pravého Japonského autora (tady autorky) ale je vážně moc pěkná :) dávám 5 hvězdiček

Addie
01.04.2011 4 z 5

Na to, že k neoriginálním (rozuměj nepůvodním) mangám přistupuji poněkud s nelibostí, tento nejaponský kousek si mě získal kresbou i myšlenkovou formou.
Chvílemi jsem sice musela přivřít očko při náhledu do pubošské americké střední školy, ale gothic provedení si mě zkrátka získalo.

Lusa
22.01.2011 5 z 5

Příběh je podle mě velice dobrý. Super počteníčko.
Líbilo se mi, líbila se mi Raven i Alexandr a jeho bratranec, taky vypadá moc dobře

upíři komiksy fantasy

Ellen Schreiber