Pojďte s námi za králíčky

Pojďte s námi za králíčky https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206347/pojdte-s-nami-za-kralicky-206347.jpg 4 21 6

Obrázková knížka s krátkým veršovaným textem v níž se dozvíte, jak má králíček Venda strach, co řeknou kamarádi na jeho nové brýle, o smutném Ríšovi, o králíčku Míšovi, kterému moc narostlo bříško, a Zdendovi, který byl tak líný, že se mu ani nechtělo vstát z postele.

Péťa Z.
21.08.2023 5 z 5

Knížka se věnuje nejčastějším dětským trápením jako nadváha, nošení brýlí, stydlivost, lenost a neposlušnost. Navíc jsou příběhy slušně zrýmované a ilustrace líbivé.
Doporučuju dětem ve věku před nástupem do školky. Naší Adélce se knížka líbí moc a čteme opakovaně.

PeťulaV.
12.04.2021 5 z 5

Moc krásná knížka s příběhy králíčka Vendy, jedna z našich nejoblíbenějších. Malej ji měl strašně rád, četli jsme ji stále dokola. Příběhy jsou krátké a celá knížka nádherně ilustrovaná. Nám se líbila moc.

poetree
02.11.2019 4 z 5

Některé "verše" mi moc neseděly... Příběh lenivého Zdendy mi přišel bez pointy.. ilustrace moc pěkné; kniha se malému líbí, už napodruhé si vyžádal jeden příběh o velkém bříšku :)

MartinaR
04.09.2019 4 z 5

Dětská literatura aneb co bych pro čtenářskou výzvu neudělala ????

katerina2651
23.07.2015 5 z 5

Roztomilé a něžné ilustrace. Příběhy jsou psány krátkými verši s ponaučením.

bibi.r
16.12.2014 4 z 5

Moc se mi líbil příběh o Vendovi, Ríšovi a Míšovi :).

Autorovy knížky

Mymi Doinet
francouzská, 1958
2004  79%Pojďte s námi za králíčky

Kniha Pojďte s námi za králíčky je v