Podívánky

Podívánky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319177/bmid_podivanky-yvG-319177.jpg 5 40 8

Otevřete si knížku jako okno a podívejte se, kolik zajímavých věcí se skrývá v napohled docela obyčejném světě docela obyčejné rodiny! Kde je kdo doma? Jak se jmenuje dcera syna tatínka mojí maminky? Proč je na světě hezky? Který je nejhezčí den v týdnu? Co se učí stromy v lesní školce? Musí být všude moře? Bohatě ilustrované vyprávění o drobných životních radostech pro nejmenší čtenáře, ale i pro jejich rodiče a prarodiče.... celý text

Sandik
Sandik
11.02.2022 5 z 5

Krásná knížka k dlouhému dětskému prohlížení.

jan0223
jan0223
05.01.2022 5 z 5

Úžasná knížka, miluji tyhle podrobné obrázky vystihující nějaký děj, rád v nich hledám příběhy obyčejných lidí. František Nepil byl úžasný češtinář a jeho jazykové a slovní obraty jsou prostě úžasné, a přesto všechno je to psané srozumitelně a jednoduše pro normálního lidového člověka.
Miluji jeho knížky. A u týhle mám pocit, že se opět valím v létě na zahradě u babičky a dědy a slunce svítí, voní tráva, hmyz bzučí a já listuji knihou pohroužen do obrázků a povídání F. Nepila. Dětství se vrátilo.

Hanina61
Hanina61
03.10.2021 5 z 5

V neděli zásadně nevstávám podle budíka, ale ještě v posteli lenoším a čtu si... Dnes jsem sáhla do police s dětskými knížkami, vybrala si tenhle poklad, četla jsem si, ale hlavně si prohlížela nádherné detailní ilustrace, na kterých je stále co objevovat... a přála jsem si zmenšit se a ocitnout se na těch stránkách, hlavně u babičky a dědy na venkově v jakékoliv roční době... :-)

Martin12345
Martin12345
11.02.2021 5 z 5

Tuhle knížečku jsem měl jako malý kluk doma a teď v dospělosti jsem si ji opět pořídil. Ty obrázky jsou úžasné a vždy mě hodí zpátky do dětských let, kdy jsem si je tak rád prohlížel.

DancerJaneBooks
DancerJaneBooks
01.03.2018 5 z 5

Moc krásná a poučná knížka o životě kluka. Nádherné podrobné obrázky.

irmag
irmag
15.06.2017

Opravdu nádhera!

Hanule77
Hanule77
23.02.2017 5 z 5

Znám snad nazpaměť... Ty úžasně podrobné obrázky - krása!

DannyBlakely
DannyBlakely
27.07.2016 5 z 5

Koupila jsem pro malou, když jí byl ani ne rok a půl, že budeme hledat, co je na obrázcích. Ve dvou letech máme knížku snad už stokrát přečtenou a díky tolika podrobným obrázkům je pořád na co koukat. Stále nacházíme nové a nové věci a obě tu knížku milujeme. Malá z ní dokonce už nějaké úseky cituje, takže za mě 100% a jedna z nejlepších knížek pro děti vůbec :-)