Počítání

Počítání https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42152/pocitani-42152.jpg 3 24 4

Nevšední milostný příběh ženy, která je tak trochu jiná než ostatní. Toni Jordan líčí s humorem svou hrdinku, která nemůže přestat počítat (v duchu slavného filmu s Jackem Nicholsonem a Helen Hunt Lepší už to nebude). Grace počítá. Počty písmen ve svém jméně. Počet kroků, které ujde každé ráno do nedaleké kavárny; počet zrnek máku v jednom kousku koláče a z počtu zrnek máku vyplývající počet soust. Grace má dva problémy. Seamus nepočítá. Ona počítá. Grace je duchaplná, zábavná, koketní a tvrdohlavá, přesto si však sama zavírá cestu k tomu, aby se mohla zamilovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Víkend

Addition , 2007

Layss
07.06.2018 3 z 5

Na knížku jsem narazila někde v antikvariátu a její děj mě zaujal. Mám totiž v rodině někoho, kdo často počítá, ale naštěstí to není tak náročné, jako v případě hlavní hrdinky. Zajímavé počtení, oddychovka

Corly
19.02.2017 5 z 5

Parádní!!!!!! :-) Patří mezi moje nej!
Ze začátku mě vadily ty čísla, protože byly všude :-), ale jak se dostanete do děje, je to lepší a lepší! Moc milé, něžné, vtipné a oddechovka.
A ten Seamus byl vážně borec! :-)

Dousabel
19.01.2015 4 z 5

I když mi šla někdy ze všech těch čísel hlava kolem :o), je to hrozně milá a naprosto oddechová a nenáročná četba. A docela jsem se u ní nasmála, hlavní hrdinka srší sarkastickým ostrovtipem :)

bookcase
05.02.2014 4 z 5

Jemný, něžný příběh jedné - nevím, neurotičky?, která pořád počítá. Hezky napsáno

Autorovy knížky

Toni Jordan