Pejsek Puntík

Pejsek Puntík https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308365/bmid_pejsek-puntik-ZbW-308365.jpg 5 34 10

Vítejte v čarovném lese, o který se starají roztomilá zvířátka a vzduchem voní kouzla. Dnes je Puntíkův velký den. Má totiž narozeniny a nemůže se dočkat, až je spolu se svými kamarády oslaví. Létá po Kouzelném lese, rozprašuje pyl, aby kytičky rostly, a zve všechna zvířátka na oslavu. Je ale tak roztržitý, že při poletování tamhle něco shodí, tuhle zas cosi rozhází. Odpustí zvířátka Puntíkovi jeho nešikovnost? A hlavně, dostane od nich nějaký dárek? Laskavý příběh pro nejmenší čtenáře o tom, že pomáhat je krásné. Bonus navíc – na konci knížky najdete pár zábavných úkolů a aktivit inspirovaných příběhem.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Rozkošné.

lik
lik
27.03.2020 5 z 5

Moc se mi líbí kniha Puntík, protože je hravý i roztomilý. Doufám, že vyjdou i další díly, protože pak neznám žádnou jinou zábavnější knížku, piš prosím dál Lily Small, tvé knihy jsou ty nejzábavnější, co znám.

Ishir
Ishir
26.11.2019 5 z 5

Další krásný příběh z kouzelného lesa.

Dáda1309
Dáda1309
24.06.2019 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Bylo to moc zajímavé. Líbila se mi kapitola: Nejlepší narozeninová oslava na světě, Puntíkův dokonalí pelíšek a Hep-čík.

Barki
Barki
09.07.2018 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, protože mám ráda pejsky.

jarki
jarki
27.06.2018 1 z 5

Krásný a skvěle napsaný příběh.

JackieDecker
JackieDecker
05.12.2017 5 z 5

Moc krásný příběh pro děti. Doporučuji všem rodičům pro jejich ratolesti.

evke
evke
11.10.2017 5 z 5

Četly jsme s dcerkou. Příběh se jí moc líbil. Pohádkový, veselý, občas i poučný. Celkový hezký dojem kazí jen pár překlepů, které bohužel dělají začínajícím čtenářům problém.

petshopačka
petshopačka
26.06.2017 5 z 5

Knížka je o tom, jak má pejsek Puntík narozeniny. Dostal jako dárek velkou šťavnatou kost. Byl moc nedočkavý, přál si velkou šťavnatou kost.
Líbilo se mi to, protože mám ráda narozeniny.

Hebrey
Hebrey
01.06.2017 4 z 5

Tříletá dcerka si Puntíka moc oblíbila. Za sebe mohu říci, že mě knížka příjemně překvapila. V porovnání s jinou současnou "dětskou" literaturou je velice pěkná. Příběh je dostatečně pohádkový, trochu snový ale zase ne úplně bez zápletky. Pro malé dítě na dobrou noc nebo pro začínajícího čtenáře tak akorát. Jediné, co knížce, bohužel, ubralo na kvalitě je mizerná (nebo spíše žádná) korektura. Ačkoliv samotný překlad dopadl skvěle, nápadných, až smysl měnících překlepů a chyb je v ní dost. Ty mohou malému čtenáři dělat problémy. Proto jen 4 hvězdičky.

psi pro děti zvířátka narozeniny

2016  90%Kočička Kiki
2016  91%Pejsek Puntík