Pediatrie

Pediatrie https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211275/pediatrie-211275.jpg 5 4 2

Základní učebnice v oboru, vynikající svým pojetím, aktuálností, rozsahem i zpracováním. Překlad 6. vydání z roku 2011 úspěšné knihy německé autorky, kterou pod původním názvem Intensivkurs Pädiatrie vydalo nakladatelství Urban & Fischer – Elsevier. Kniha má oproti většině domácích publikací trvalé výhody – informace v ní obsažené jsou pravidelně aktualizovány, rozsah je ideální, pojetí je přehledné. Knihu využijí jak medici, tak graduovaní pediatři. Celobarevná publikace s téměř 200 tabulkami a 250 obrázky.... celý text

Literatura naučná , Zdravotnictví

Vydáno: , Grada

Pediatric , 2012

ZetGe
04.01.2020 5 z 5

Nejprehlednejsi z pediatrickych knih, zaklad v ni je, hezky vysvetleno. Jak zmineno nize, aktuality najdete jinde. Bohuzel knihy od ceskych autoru postradaji prehled, rozdily v autorech kapitol atd.

knedlik
03.11.2016

Pediatrie od Muntau byla mojí nejoblíbenější knihou na státnice až do okamžiku, kdy nám byla oficiálně zakázana s tím, že obsahuje nedostatečné informace. Já nejsem téhož názoru, přišla mi moc fajn. Moc hezky a přehledně členěná s obrázky a kazuistikami. A jako základní literatura je určitě v pohodě :-) Perličky třeba doplnit odjinud..

Autorovy knížky

2014  100%Pediatrie