Papillon

Papillon https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20506/papillon-20506.jpg 5 2 2

Příručka obsahuje všechny informace potřebné k harmonickému soužití s vaším pejskem. Dozvíte se vše o povaze papillona, jeho vztahu k lidem a ostatním psům, jeho možnostech a potřebách od štěněcího až po seniorský věk; vše o správně péči o papillona (údržba srsti, drápků, zubů, vhodné složení stravy, pohyb), zdravotní péči (veterinární péče, možná onemocnění, prevence a léčba), výchově a výcviku. Chovatelé ocení užitečné rady týkající se plemenitby, krytí, specifické péče o březí fenu a novorozená štěňata. Publikace je ilustrována množstvím vyobrazení a barevných fotografií.... celý text

bovinka
30.11.-0001 5 z 5

Vzhledem tomu, že vlastním toto plemeno pejska, byla pro mě kniha v začátcích velký poklad. Opravdu jediná na našem trhu

Azizi
30.11.-0001 5 z 5

Naozaj krásna knižka. Pokiaľ viem, tak na našom trhu jediná o papillonoch. Odporúčkam každému, komu tiež učarovali títo úžasní psíci. Malý kontinentálny španiel (papillon a phaléne) je fantastické plemeno s bohatou históriou, skvelou povahou a prekvapivo vysokou inteligenciou, takže určite je o čom písať. A samozrejme čítať :)

psi monografie psích plemen papillon

Autoři knihy

Radek Fiala