P.S.

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/26_/267961/p-s-0Qv-267961.jpg 3.7821
Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)

cibulka 8

Takovou osobní obnaženost jsem opravdu nečekala. při čtení jsem se dojímala, usmívala, slzela, divila ... občas jsem měla pocit, jakoby autorka vzala moje myšlenky, city a tužby a ztvárnila je na papíře.
Díky, Aňo!

oolinkaa
14. červnaodpad!

Co to sakra je...??? :x tohle fakt absolutne ne.. pribehy, nebo uvahy, fejetony, nevim jak to nazvat,me nebavili, mozna jako kratke sloupky v novinach budiz, ale jako kniha to nema hlavu ani patu.. at se radsi ana drzi herectvi, to ji jde lepe :)

mone

Nebylo to špatné, ale stačilo by mi sto stran.

Levandulev

Krásné zpracování a ilustrace. Co se týče textu - jako jednotlivé fejetony v časopise pro ženy to určitě funguje, ale jako celek v jedné knize mi to moc smysl nedává.

Frity

Knížka je nádherně ilustrovaná, plná laskavého humoru a životních pravd a situací ve kterých se najde každá žena. Bavila mě a mnohokrát mi vykouzlila úsměv na tváři:-) Dá se číst kdekoliv a kdykoliv. Super oddechovka:-)

Suziella

Přečteno za 2 večery.. nikoliv kvůli tomu, že by se od ní nedalo odtrhnout.. ale nechtěla jsem se s ní déle zdržovat. Na mě příliš mnoho lásky. Vcelku kniha není o ničem jiném. Každopádně musím pochválit ilustraci, barevnost knihy a krátké kapitoly/fejetony.

romana3473

Opomenu-li překrásné ilustrace od české výtvarnice Lenky Geislerové, kniha je spíš průměrem... Ze začátku zábavná, dobře se čtoucí, úsměvná... Po chvíli ale člověk zjistí, že se píše dokola o tom samém... Nicméně její přečtení hodnotím i tak, jako příjemný zážitek

LuckaH2

Krasne,mile,vtipne, ze zivota. Par kapitol jsem preskocila, jinak jsme se u toho s muzem nasmali, a nekde jsem byla az dojata. Krasne ilustrace,format knihy...

Dogwood

Děkuju moc za tuhle knihu dodává mi život do žil... A pomohla mi v nejtěžší chvilce.

Stellia

Prečítané za jeden deň. V miniatúrach života pani Geislerovej sa človek ľahko nájde. A o to ľahšie sa aj začíta...Ilustrácie sú len čerešničkou na torte!

Dixinka

Přečteno jedním dechem. Sice jsem si knihu chtěla šetřit, protože je opravdu pěkná, ale nakonec už jsem na konci. Krásná kniha, ilustrace,provedení. Prostě super.

Pettinka

Za mě TOP! Poutavý obal, krásné a vtipné ilustrace, perfektni myšlenky, názory, životní moudra a to vše podané s humorem a lehkosti! Knížku jsem si musela šetřit a vychutnávat si ji po částech, byla by škoda ji zhltnout za den. Rozhodně jsem ji nečetla naposledy a budu jen a jen doporučovat! Děkuju Aně za další oblíbenou topku :)

pichova.veru

Kniha se četla velmi rychle, o nádherných ilustracích nemluvě.....ale jinak mě tolik nezaujala, čekala jsem od toho mnoho....Spokojím se s průměrem...

JankaV80

Kniha neurazí, ale ani moc nenadchne. První třetina knihy se mi zdála docela dobrá, pak se ale některé pasáže a myšlenky začaly v obměnách opakovat a to mě celkem nudilo. Co je ale na knize neuvěřitelné, jsou ilustrace. V životě jsem neviděla knihu pro dospělé, která by měla tak vydařené a překrásné ilustrace.

Selinute

Lehké, humorné a milé čtení doplněné fantastickými ilustracemi Lely Geislerové. Moc se mi líbila i grafická úprava knihy, která je opravdu povedená. Za ilustrace a grafickou úpravu přidávám jednu hvězdičku.

Cafehood

Dostala jsem jako dárek od kamarádky. Nevěděla jsem co čekat. Knížka je krásná. A já si ji beru k volným chvilkam, které mi zprijemnuje jak svým provedenim, tak myšlenkami, které zachycuje.

Verrrunka

Neuvěřitelně rozkošná kniha. Jak nemám Gieslerovou úplně ráda, tak její kniha mi fakt učarovala. Nádherné provedení, dokonce bych i řekla, že hezčí knihu jsem v ruce snad neměla. Ale abych se teda jen nerozplývala nad formou, ale trochu se vyjádřila i k obsahu... Některé kapitoly byly trochu nudnější, více takové rádoby filozofické, ale po většinu času jsem se u čtení docela bavila a bylo to příjemné. Rozhodně se nedozvíte žádné senzace z herecké branže, je to spíš takové milé rodinné a poetické.

radus

Nenadchne, ani neurazi. Takové odpočinkové čtení, které po pár desítkách stránek začne trochu nudit.

BarboraZ

Knihu jsem si půjčila, protože mě zaujalo, jak je krásně ilustrována. Aňa v ní popisuje svůj obyčejný život s kupou dětí, což mě vůbec neoslovilo.

OndřejMergl

Krásné zpracování a ilustrace, texty spíše oddechový blogísek ze soukromého života herečky.

sd1992

Tak za mě teda bohužel NE. Nevím, co jsem od toho čekala, ale hrozně jsem se na tu knihu těšila. Okouzlila mě obálka i vnitřní ilustrace, ale u toho to bohužel skončilo. Ještě nejsem ani v půlce a do čtení se opravdu musím nutit, nevím jestli to vůbec zvládnu dočíst. Je to možná tím, že je to vlastně sbírka fejetonů a z toho důvodu mi tam nehorázně chybí děj, přímá řeč a nebo jakákoliv návaznost. Už teď si ani nepamatuji o čem vlastně čtu. Je to prostě kniha o které vím, že už se k ní nikdy nevrátím a v knihovně zůstane jen na ozdobu...

Gooverka

Už od začátku mi bylo na stylu vyprávění něco nesympatického. Kniha se sice četla lehce, ale velký dojem na mě neudělala. Budu si z ní pamatovat možná tak dva momenty, jinak mi přišly sloupky vcelku stejné a nenápadité. Jako oddechové čtení fajn, ale asi jsem na ni neměla tu správnou náladu.

LenkaKa

Tahle kniha je především krásná vizuálně, ilustrace a celkové pojetí se mi moc líbilo. Četla se mi lehce, někdy jsem souhlasila, našla se v tom, někdy mě to nudilo. Rozsah je tak akorát, abych to celé přečetla.

mikaa1977

Velmi zabavne...

marara

Vizuální stránka knihy byla v souladu s obsahem: líbivé, ale rozhárané. Nikdy mě nepřestane překvapovat zásadní rozpor umělců - veliká potřeba lásky a silných emocí, ale neschopnost je ve svém životě trvale instalovat. Láska v různých podobách je i tématem této knihy, pro autorku je zjevně zásadní, ale rozčiluje mě, jak se ztrácí v jejím hledání. Když jsem se pak tady dočetla, jak má složité otcovství ke svým dětem, ani mě to nepřekvapilo. Chyběla mi jednotná linka knihy, toto byl spíš deník (občasník), kterým si sama autorka pořádala myšlenky.

hejnak

Nevěděla jsem, co od knížky čekat. Mile mě překvapila. Aniny myšlenky a náhled na svět je mi blízký, čtení knížky bylo pro mě pohlazení.

Janek

Ani neurazila, ani nenadchla.

Lumíček

Jsem rada, ze jsem knihu cetla, ale jsem take rada, ze jsem ji uz docetla. Davam prednost pribehu nez jednotlivym fejetonum. Myslim, ze bych si je take rada precetla v nejakem pravidelne vychazejicim magazinu. I jsem si vzpomnela na tabulky v metru ve filmu Roman pro zeny, tam bych se taky velmi rada naklonila a s radosti precetla dalsi fejeton :) Takhle v knize to moc na dlouhe cteni neni, ve finale jsem u toho obcas usinala. Jednotlive pribehy jsou ale hezke, jiste se v nich najde nejedna divka, zena a maminka. Najdou se i velmi hezke vety a prirovnani k zamysleni. Jinak je vicemene cela kniha o jedne myslence - radovat se z kazdeho dne, videt to krasne a byt vdecny za to, co clovek ma :) To bychom vazne meli delat kazdy den a casto to opomijime a resime blbiny. Ilusteace knihy jsou nadherne.

pollyCobain

Nejkrásnější kniha, kterou jsem kdy četla. Ilustracemi i myšlenkami.

SelenaDemi428

Krásná knížka na relax, která mě donutila se i nad některými věcmi zamyslet. Pro odpočinutí si od každodenního stresu doporučuju :).
P.S. Ty ilustrace - nádhera!

Autor knihy

Aňa Geislerová