Otrokyně od Nilu

Otrokyně od Nilu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193311/bmid_otrokyne-od-nilu-YUq-193311.jpg 4 15 4

Kiya je jednoho dne unesena do osady v hloubi džungle, tam živoří jako otrokyně. Po vysvobození se jí ujme kněz stojící vysoko v egyptské církevní hierarchii. V jeho domě se dívka setká s Josefem, pohledným sloužícím, a vzniká mezi nimi víc než pevné pouto. Vzápětí se Josef stane obětí intrik knězovy manželky – až skončí ve vězení.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Historické romány

Vydáno: , Alpress

Asenath , 2011

Ellbereth
14.09.2016 3 z 5

Knihu jsem zakoupila jako dárek v levných knihách a za těch pár kaček určitě stála. Nečekejte nic převratného, je to spíše takové milé odpočinkové čtení. Příběh pěkně ubíhá, je čtivý. Doporučila bych těm, kteří čtou především milostné příběhy.

Veve131
22.09.2015 5 z 5

Krásný příběh z egyptského prostředí.

RADOST
04.07.2014 3 z 5

Milostný příběh egyptské dívky s pohnutým osudem se příjemně čte a zároveň nenásilně seznamuje se životem v dávném Egyptě a biblickou legendou o Josefovi.

Henriette
17.04.2014 3 z 5

Krásný román z egyptského prostředí, který potěší i dojme. Místy jsou občas hluchá místa, která bych proškrtala, na knižní prvotinu to však není špatné. Těším se na další knihy autorky.

starověký Egypt romance

Autorovy knížky