Otrokyně Hlubokého hrdla

Otrokyně Hlubokého hrdla https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75548/bmid_otrokyne-hlubokeho-hrdla-oAi-75548.jpg 4 42 10

Vzpomínky pornoherečky Lindy Lovelace. Jméno Lindy Lovelace se stalo pojmem v roce 1972, kdy natočila film Deep Throat (Hluboké hrdlo), který se stal prvním pornografickým filmem určeným pro mainstreamové publikum. Přesto, že herečka před publikem slavila fenomenální úspěch, v zákulisí trpěla nevýslovným mučením a zneužíváním. Tento svůj příběh ze zákulisí pornografického byznysu, o hledání štěstí a vůli přežít předkládá čtenářům v syrové a autentické podobě. Ovšem není to jen příběh smutný. Odhaluje sice temné skutečnosti o zákulisí Hlubokého hrdla a jeho hvězdě, ale je především o vítězné cestě za štěstím.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , XYZ (ČR)

Ordeal , 1980

addzrma
09.05.2023 5 z 5

Kniha se velmi dobře čte. Nicméně doporučuji nejprve vidět daný porno film a pár rozhovoru s Lindou . Uděláte si více náhledu.
Většina lidi po přečtení knihy si řekne , jaktoze Linda , tak dlouho byla v tomto odvětví , když to nesnášela ? Ono pokud potkáte manipulátora a psychopata , tak oběť , natož nezkušená a trochu naivní lehce podlehne a drží ji strach.
Ke konci to i Linda zmiňuje .
Jestli je vše pravda to ví jenom ona sama . Nicméně ukázka toho , že tento byznys není pro každého a kolik psychopatu se tam pohybuje.

Gordonlord
05.11.2022 5 z 5

Neuvěřitelně návyková kniha.

Je to nejen hluboká sonda do prvotní historie natáčení pornografie, ale i hodně silná výpověď o tom, kam se až může dostat duševní zotročování v rukou naprostého magora.

Leona333
16.01.2021 4 z 5

Co je v této knize pravdivé a co podle některých jen pouhá fikce, si každý čtenář musí rozhodnout sám. Každopádně zajímavá sonda do vzpomínek a nitra pornoherečky Lindy Lovelaceové s důvody, které jí zavedou až k tomu, aby se svého času stala jednou z nejznámějších porno hvězd.
Kniha se mi četla dobře. Zřejmě nejsem puritánka, nebo už jsem natolik otrlá ze všech těch přečtených severských a neseverských thrillerů a detektivek, že jsem se u některých scén co Linda v knize popisuje nikterak nehroutila...

lenka6751
05.01.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila.

ivana1975
07.10.2017 4 z 5

Mna osobne tato kniha bavila, ale dost mi vadilo ako robila zo seba chuderu v knihe a pritom opak bol pravdou. Chapem, ze mala strach, ale to co sa dialo mohla ovplyvniť sama este skor, ako ju uplne znicili...

Habana
10.08.2017

Jako první jsem objevila film. Jaký jiný film si chcete pustit k vaření, než příběh první pornohvězdy? Pro jistotu jsem jej ztlumila, aby manžel nedostal podezření že se dívám na porno přes den. Pro jistotu jsem byla stále ve střehu v případě vzdychacích akcí odhodit vařečku a stopnout film.
Ale překvapení pro mě. Nechala jsem spálit vše co jsem dosud vařila a hleděla na osud, který nebyl nikterak obohacen štěstím. Já ale štěstí nalezla v podobě knihy, která byla předlohou pro tento snímek a mohu potvrdit, že kniha byla velice silným zážitkem.
Neshoduji se s čtenáři pode mnou, že nevěří tomu jak někdo může být tak naivní. Já tvrdím že ano. Může a pro ty co pořád tvrdí opak. Napište mi vzkaz. Doporučím knihu u které jsem mlátila hlavou do zdi, jak mohla žít lidská bytost tak neuvěřitelně hloupá.

Kniha je velice poutavá, je i ten typ knihy, která vás rozlítí. Neříkám, že vše co Linda dělala bylo bez jejího přičinění, ale to je lidská vlastnost, dělat chyby. Jednat tak jak si myslíme, že je pro nás v dané situaci nejlepší.

Můj názor je takový, že je to zajímavá autobiografie, která nás zavede do úplně jiného světa, kam se jen tak nedostaneme "pokud nechceme". Zároveň tvrdím, že vaše odmítání toho že by to tak mohlo být, je jen nalhávání. Protože stejně tak to okomentovala Linda - naši čtenáři by byli deprimovaní -

Kacabenka
07.06.2014 3 z 5

Jestli je tato kniha pravdivá či nikoliv ví jen Linda Lovelace sama. Jediné co se na tuto autobiografii dá říct je....klid její duši....

evafort
05.02.2014 2 z 5

Knížka se mi nelíbila, sice jsem ji přečetla, ale celkem znechuceně. Jestli to má být skutečně podle pravdy, tak se mi zdá nepravděpodobné, že by někdo dlouhodobě se sebou nechal takhle manipulovat proti své vůli. A popisované některé "sexuální" praktiky jsou také trochu mimo meze. Prostě celý příběh se mi zdá přehnaný a divný.

Ronin Roujin
28.10.2013 4 z 5

Pokud je pravda, že natáčení filmů je takový hard core, tak se nedivím Bohdalce, že už od doby Heyndricha se raději stýká s politiky. Docela síla. nevím, zda je vše na 100% pravda ale věřím, že realita silně přavažuje. Jen doufám, že v součastnosti jsou poměry v branži již nohem lepší protože porno je náš nejdůležitější vývozní artikl.

Madi
24.04.2013 3 z 5

Kniha to není špatná, ikdyž některé pasáže nechutné (sex se psem), ale hodně by mě zajímalo co z toho je pravda a co si Linda Lovelace vymyslela. Že na ní Chuck Traynor neustále mířil zbraní, to se mi zdá hodně přitažené za vlasy. Každopádně byla hodně naivní, hloupoučká a podle mě potřebovala mít neustále někoho, kdo by jí radil co má dělat. Natáčej porno - natočila ho. Porno je hnus - napsala tuhle knihu.

pornografie pornoherečky

Autoři knihy