Osudový partner aneb Proč nám přichází do života

Osudový partner aneb Proč nám přichází do života https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141324/bmid_osudovy-partner-aneb-proc-nam-prich-k50-141324.jpg 4 16 2

Kniha poutavě vypráví o tom, proč nám přichází osudový partner do života, a proč se nám tak dostane pod kůži, že na něj nedokážeme celý život zapomenout, a proč se s ním většinou rozcházíme. Kniha vás nejen poučí, ale i rozesměje a poopraví vám náhled na partnerství. Díky tomu můžete prožívat láskyplnější vztahy a ne vztahy plné smutku a bolesti.... celý text

Zirvith
14.03.2022 3 z 5

Docela zajímavá kniha se spoustou užitečných informací a názorů, ačkoliv se neztotožňuji úplně se všemi. A akorát po přečtení začínám mít dojem, že já nejspíš všechno umím, protože se nemám od koho co učit.

kissy
20.06.2017

První kniha, kde mi bylo výborně lidsky vlastními slovy (bez psycho filosofickych keců) vysvětleno, proč nám příchází osudový partner do života. Jak žijeme ve starých programech, jak se lze jednoduše z nich vymanit a udělat tu nejlepší službu samy sobě. Určitě po přečtení se nebudete dívat na vztahy jako na boj, ale jako na zkušenost a posunování se vpřed. . Doporučuji, velmi dobře se kniha čte.