Osobní a rodinné bohatství - Kam s penězi

Osobní a rodinné bohatství - Kam s penězi https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131270/osobni-a-rodinne-bohatstvi-131270.gif 5 9 4

Podle výsledku průzkumu finanční vzdělanosti by polovina Čechů při ztrátě pravidelného příjmu vyčerpala naspořené peníze za jeden až tři měsíce. Tuto publikaci ocení všichni, kteří se chtějí v oblasti osobních financí vzdělávat – zkušení odborníci i široká veřejnost. Největší problémy rodinných financí v ČR – inflace a obrana proti ní – základní pojmy investičního rozhodování – finanční, kapitálové a peněžní trhy – budování Vašeho osobního majetku – finanční plán – investiční portfolio a jeho řízení Pod názvem Osobní a rodinné bohatsví vyšly v roce 2006 celkem tři tituly (Kam s pěnězi, Jak se dobře zajistit, Jak chytře investovat).... celý text

Metroušek
14.03.2017 5 z 5

Naprosto zásadní, vynikající a potřebná kniha o rodinných financích. Klobouk dolů, pane Filipe!!!

daniel2430
21.01.2017

Měl bych o knihu velký zájem pokud by někdo prodával prosím o kontakt na danielsterba99@gmail.com

ladyba
15.01.2016 5 z 5

Tuhle knihu by si měl přečíst každý, kdo bere investice vážně.

dalimoni
09.02.2013 5 z 5

Výborná kniha - jsou to 3 díly. Knihy mohou i neekonomické veřejnosti pomoci v orientaci, autor se snaží psát tak, aby to bylo pochopitelné i lidem, kteří v této oblasti nemají příliš zkušeností. Určitě doporučuji pro všechny, kteří si chtějí rozšířit obzory v oblasti osobních financí.