Opravdové vítězství

Opravdové vítězství https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1101/opravdove-vitezstvi-1101.jpg 4 21 6

Barča série

< 2. díl

Barče už je patnáct, studuje na střední zemědělské škole obor jezdectví a spolu se svou nejlepší kamarádkou Gábinou touží po jediném - stát se profesionální jezdkyní a vyhrát nějaký hodně velký a významný závod, nejlépe rovnou Velkou pardubickou. Časem ale zjistí, že v životě existují i mnohem důležitější vítězství. Příběh plný koní, psů i lásky, je určen především milovnicím takzvaných koňských románků.... celý text

Emik87
18.02.2024 3 z 5

Opravdu příjemné čtení, stojí to za to.

Sariega
22.12.2020

Příjemné čtení, bylo to pro mě rozhodně lépe stravitelné než Hedvika

El@D...
20.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Hlavní hrdinka, 15-letá Bára, žije společně se svojí babičkou. Má nejlepší kamarádku Gábinu a obě studují střední zemědělskou školu. Obě také milují koně a veškerý volný čas tráví na jízdárně u otce Gábiny, zatímco jejich spolužáci chodí na večírky a baví se. Bára se na vánočním večírku seznámí s chlapcem a po čase zjistí, že chlapec to v životě neměl lehké, zrovna tak jako ona. Možná proto ho dokázala pochopit nejlépe že všech. Bára si dala za cíl začlenit chlapce do kolektivu a dokonce ho přivede na jízdárnu. Postupně se z nich stanou velcí přátelé a všechno by mohlo dobře skončit, kdyby se něco nepokazilo...

Něco k hodnocení: knížka se mi dobře četla. Děj byl napínavý a místy opravdu smutný. Doporučila bych především milovníkům koní. Celkově hodnotím 5/6. Přeji všem příjemné čtení!

Elulilinka1
12.05.2019 5 z 5

Super kniha. Naprosto mě fascinovala hlavní hrdinka, která se po mnohých ránách vždy dokázala postavit na nohy. Určitě doporučuji!!!

Eliška12
24.09.2018 3 z 5

Mně se tato kniha moc líbila . Zuzanu Franckovou mám ráda a její knihy taky , takže zklamání se nekonalo . Děj byl plynulý a napínavý , některé části se mi hodně líbily . Barču obdivuju . Její život je plný zklamání a přicházejí další , ale ona se i přesto nevzdává . Knihu doporučuji všem , ale hlavně holkám se slabostí pro koníky .

Ann98
20.12.2017 4 z 5

Těšila jsem se na další příběh Barči. Ze začátku jsem z toho byla zklamaná. Čekala jsem od toho asi o hodně víc. První díl (i když je tam Bára jako desetiletá holčička) se mi líbil mnohem víc. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Ale nemám potřebu po ni sahat znovu.

Zuzana Francková
česká, 1951