Oceán krve

Oceán krve https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170708/bmid_ocean-krve-J2I-170708.jpg 5 151 12

Sága Lartena Hroozleyho série

Larten Hroozley a jeho přítel Wester Flack se přidají k Vlčatům – skupině divokých mladých upírů, kteří se chtějí předtím, než se plně zapojí do záležitostí upířího klanu, vybouřit. Libují si v bezduché zábavě, pitkách, dobývání žen a hostinách na bitevních polích. Ale pak přijde chvíle, kdy si Larten uvědomí, že tenhle způsob života není nic pro něj, přesto však cítí, že se ještě úplně nevyvázal ze světa lidí. A tehdy se musí rozhodnout, jestli zůstane věrný svému mistrovi a jeho zásadám, nebo jestli se utopí v krvi… -- 1. vydání. -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová , Horory , Fantasy

Vydáno: , CooBoo

Ocean of Blood , 2011

Luigi1
03.02.2021 5 z 5

Z Lartena se stává Vlče pomocník upírů.

Luigi1
03.02.2021 5 z 5

Z Larena se stává Vlče a rozehrává pěkný děj.Tento díl je mnohem lepší než ten předchozí.

OniDourou
01.04.2019 4 z 5

První díl mi přišel zajímavější než pokračování, ale i tak si to dost užívám

Ailee
18.03.2018 3 z 5

Jak se mi první díl líbil a byl pestrý, tak mě tenhle naopak nebavil. Po většinu času Larten neřešil vlastně nic jiného než to, že neví, co chce, a že ho nic nebaví.

panPatejl
13.07.2017 5 z 5

Plynulé pokračování prvního dílu o Mistru Zubatci a jeho pijavicích. Nese se v podstatě ve stejném duchu. Odrostlí nemrtví nám začínají dospívat a stavět se na vlastní nohy. Zmítá s nimi puberta a sem tam ztropí nějaký bengál. Přečteno jedním dechem a s chutí pokračuji dál.

Viky007
22.02.2016 4 z 5

Oproti prvnímu dílu rozhodně lepší, ale pořád to není ono. Stále se tam opakují věci, které už známe, což knize ubírá na kvalitě. Konec byl však parádní!

Attia
19.12.2014 4 z 5

Váhám kolik dát hvězdiček. V něčem byla dvojka mnohem lepší, než první díl, ale na druhou stranu je tu i hodně věcí, které knize škodí.

Fakt, že se celá série musí nakonec dostat na určité místo, činí knihu poněkud méně záživnou. Opět nemám pocit, že by se jednalo zcela o příběh, chyběla mi nějaká větší zápletka a rozzuzlení, jak to obvykle bývá. Prostě jen popis Lartenova života, který je sice mimořádně zajímavý, ale něco tomu chybí. Jinými slovy Oceán krve (a předtím i Zrození zabijáka) je jakýsi soubor menší událostí, které utváří Lartenův život. Na skoky mezi roky už jsem si zvykla, autor prostě musí docílit určitého Lartenova věku, takže mu jiné možnosti asi nezbývají.

Každý díl jako by byl stvořený pro pokračování (a další peníze)... Nemám moc v oblibě série, které mají víc jak čtyři díly, je pak strašně komplikované je kompletně přečíst. I tak se mi Oceán krve četl lépe než jednička a už se pouští do pokračování :)

Scharks
14.07.2014 4 z 5

Už se těším na další díl, kde se dozvím další část Lartenova života! Musím říct, že něco mě hodně překvapilo, od Lartena jakého znám z Darrena bych něco podobného nečekala :o) Snad i další 2 díly budou psané ve stejném duchu jako ty předchozí.

JolanaC
09.07.2014 4 z 5

Začátek byl horší, období u Vlčat mě moc nenadchlo (a proto jenom 4 hvězdy). Takhle zpětně mi připadá první díl lepší, ale možná se mi i tento po několik dnech v hlavě rozleží.
Závěr knihy - část na lodi - je perfektní. I kdyby zbytek byl sebehorší, tak kvůli této části si knihu zapamatuji.

Adam Bartoš
21.03.2014 5 z 5

U první části jsem si myslel, že knížku odhodím protože mě nebavilo jak byl Larten Vlčetem, ale odhodlal jsem se ji číst dál a udělal jsem dobře. Myslím si, že tento díl je o něco lepší něž první a hlavně nejlepší je část na lodi. Smutná, ale i akční.

Malous
16.08.2013 5 z 5

Další kvalitní dílo. Těším se na další díl. :)

Adelica-Opica
11.08.2013 5 z 5

O dost lepší než první díl... Larten jako Vlče byl užasný :)