O zlaté labuti

O zlaté labuti https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139846/o-zlate-labuti-139846.jpg 5 21 5

Krásně ilustrovaná kniha moudrých příběhů o dobru, lásce a odpuštění pro děti i dospělé. Tyto příběhy o dobru, lásce a odpuštění byly napsány ze srdce a pro srdce. Některé z nich vypráví o postavách, které žily v dávné Indii před stovkami a tisíci let, jiné jsou vsazeny do prostředí pohádkového či naopak zcela současného, každý z nich se však mohl stát kdekoli a kdykoli.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Madal Bal

martička7
02.02.2013 5 z 5

Knížku jsem přečetla na jeden "zátah".Je nádherná.A ty ilustrace....Měla jsem pocit,že ty příběhy jsou živé a také,že je pravdivé každé slovo.Knížku doporučuju dospělým i dětem.Moje 9 letá dcera z ní měla upřímnou radost.
Mám zkušenosti(díky dceři)s příběhy a pohádkami a dost často už jsem při čtení věděla jak příběh dopadne, ale v knize "O zlaté labuti"to tak není.Upřímně a mile mě překvapila svými pointami a moudrostí. Marta

lucien13
21.01.2013 5 z 5

Nádherné příběhy plné moudrosti a inspirace. Rozhodně doporučím všem svým přátelům. A je to i krásný dárek.

VAP
21.01.2013 5 z 5

Poetické a poučné s nádhernými ilustracemi. Je to potěšení jak pro oko, tak pro duši.
Libor J.

Ashish
05.01.2013 4 z 5

Krásně ilustrovaná a dobře upravená. Hlavně jsem se u této knihy bavil. Příběhy někdy vtipně ukazují absurditu lidského chování. Je to něco k přemýšlení pro každého.

Viharin
03.01.2013 5 z 5

Do knihy jsem se rychle začetl a s radostí hltal tu humorné tu poučné, ale vždy milé příběhy. Těšil oko další a další krásnou ilustrací, podle které jsem jako malý hodnotil knížky. Ten autor Sri Chinmoy má něco do sebe. Kniha mě tak nadchla, že jsem z ní po vánocích předčítal i malé neteři a přečetl jí tak vlastně dvakrát. Přičemž si jí na podruhé s dětským posluchačem užil ještě více. Doufám jen, že autor má ještě nějaké podobné knihy v šuplíku.
Viharin

Sri Chinmoy
indická, 1931 - 2007
2010  84%Védy, Upanišady a Bhagavadgíta
2012  91%O zlaté labuti
2006  88%Kundalini: Matka Síla
1998  85%Křídla radosti
2010  83%Smrt a znovuzrození: Cesta věčností

Kniha O zlaté labuti je v