O srdíčku

O srdíčku https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149107/o-srdicku-149107.jpg 4 10 5

Křesťanská obrázková knížka pro malé děti, která přináší příběh evangelia. Jednoduchým způsobem a dobře srozumitelnými obrázky vysvětluje dětem, co pro člověka udělal Pán Ježíš Kristus a jak vejít do Božího království.

Literatura světová Náboženství Pro děti a mládež
Vydáno: , Samuel

The Little Heart , 2008

Atisa
07.01.2024 5 z 5

Tato knížečka mě velmi zaujala. Je to krásné vysvětlení podstaty křesťanství. Určitě doporučuji pro děti i dospělé, kteří mají zkreslený pohled na to, o čem je křesťanství.

gabriela8704
28.11.2023 5 z 5

Tuto knihu znám z dětství a děkuji mamince, že ji sehnala. Nyní mám pohled na příběh malinko jiný, ale význam je dost podobný.

Mánička178
11.10.2023 4 z 5

Ten konec mi přišel tak nějak useknutý... :-/ Jinak pěkná idea, jak zprostředkovat dětem, proč nebýt zlý :)

Hilda_
03.04.2015 odpad!

Kniha, která děti nabádá k tomu, že je normální hřešit a pak stačí jen poprosit za odpuštění. Není tam zmínka o tom, že by člověk měl být hodný pořád. Když srdíčko bylo hodné, nic se nezměnilo, ale jen když se pomodlilo, stalo se čistým. Takže může být zlé a pořád se modlit. To je podle knihy lepší, než být hodný. Tohle bych určitě svým dětem nečetla. Brrr.
Já tuto knihu dostala ve školce, když jsem vycházela. Do církevní školky jsem chodila ráda, jelikož do nás takové rozumy nikdy necpali. Tenkrát jsem ještě číst neuměla a asi bych to ani nepochopila, když to ale čtu teď, jen nad tím nesmyslem kroutím hlavou.

kacaabba
06.02.2013 5 z 5

Tato kniha je ve svém pojetí opavdu velmi jednoduchá, ale jak se říká: " V jednoduchosti je krása." Pročítali jsme si tuto knihu se spoustou dětí a vždy měla úspěch, vždy poselství porozumněli. Co víc si může autor přát?

Autorovy knížky

2008  74%O srdíčku