O mašince Tomášovi 02

O mašince Tomášovi 02 https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9863/o-masince-tomasovi-9863.jpg 4 21 6

O mašince Tomášovi série

Mašinka Tomáš je zase tu se třemi novými příběhy,které ještě neznáte!Přečtěte si,co se mu stalo,když měl poprvé vézt cestující,nebo jak pomohl mašince Jamesovi v nesnázích. A nakonec se na nádraží vrátil Diesel,mašinka,kterou neměl nikdo rád,protože pořád tropila neplechu.Ale dobrý skutek může všechno napravit,viďte? Tak už neváhejte a dejte se honem do čtení!... celý text

AngeliS
05.05.2023 5 z 5

Je to tak jednoduše napsané, příběhy mají ponaučení, pěkné obrázky.

Alca893
02.05.2023 5 z 5

Hezká knížka, pěkně se četla, spousta hezkých obrázků, děti byly nadšené :-) . A ano, jen těch příběhu by mohlo být více.

dancadragneel
14.01.2023 5 z 5

Dcera mašinku Tomáše miluje. Knihy máme ještě po jejím tatínkovi a musím říct, že velmj bavila. Jen je škoda, že první kniha byla příběhů hodně plná, v téhle jsou jenom tři. Je to škoda.

1v8na
05.07.2021 5 z 5

Knihu jsme půjčily v knihovně a měla velký úspěch. Pohádky o mašince Tomášovi jsou u nás v oblibě.

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Půjčujeme v knihovně a děti prostě mašinky milují. Takže je vracíme a půjčujeme zase znovu.

Lusik88
05.01.2020 4 z 5

Prvni dily masinky Tomase jsou podle mych poznatku urceny pro nejmensi deti (prvni dil byl v tomhle ohledu jeste lepsi). Jednoduchy text, par novych slov k osvojeni a nepreplacana detska ilustrace. Jako prvni knihy vrele doporucuji :)

Autoři knihy

Wilbert Awdry